Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy hiába vannak normális nők is, a férfiak csak utálják és megbélyegzik az összeset.


Vagy netán ennyi Incel lenne az interneten?


Nyilván amiatt akadnak ki, hogy nem kaphatnak meg senkit. Nem hogy bunkók is, de sajnos buták is.


Mit gondoltok?



márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
48%

A nők ugyanúgy szidják a férfiakat.

Nem egy és nem kettő válasz van, hogy:

"Mindegyik férfi egyforma, a legtöbb lusta, hűtlen stb."

és azért, mert olyanoknak adtak esélyt, olyanokkal éltek együtt néhol éveket és úgy meggyűlölik őket, vagy kiégnek, félnek, hogy inkább egyedül maradnak életük végéig!


Annyi a különbség az incelek és a nők között, hogy az incelek azért picsognak mert nincs nő, a nők meg azért mert a férfiaknak hagyták, hogy kibabráljanak velük.

márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
65%

#21


A csalódás mindig benne van. Nem tudhatod előre, hogy 5 év múlva hogy alakul a kapcsolatod vagy milyen lesz a másik fél.

márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:

21. Kifogás, én is csalódtam férfiakkal, mégsem az összeset szidom.


Ne legyél bigott!

márc. 25. 12:21
 24/76 anonim ***** válasza:
Én nem rátok írom személyesen! De akkor is vannak olyan nők, hogy a férfiakat hibáztatják, de magukba nem néznek és a férfi pedig ellenkezőleg viselkedik. Nem kéne mindent a férfiakra legyen az incel vagy se ráhúzni. A párkapcsolat kettő emberen múlik és az is, hogy létrejön-e az is két ember döntése.
márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
42%
Mert hiányzik belőlük a keresztényi erényesség. (szeresd felebarátodat mint magadat)
márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

24. Én ezt nem állítottam hogy nem. De nézd meg, mennyien mocskolódnak az interneten a nők felé. Mindegyik krva, mindegyik pénzéhes, stb.



Hidd el, a nőknek többet kell bizonyítani. Ráadásul nem csak itt, az életben és a munkahelyeken is. És nem a kivételezésre gondolok.

márc. 25. 12:26
 27/76 A kérdező kommentje:
25. Ne keverjünk ide vallást, nem erről beszélek. Kérlek ne vigyük el a topikot.
márc. 25. 12:26
 28/76 anonim ***** válasza:
75%

#24


Pedig én normális incelt még nem láttam. Igaz a való életben egyet sem ismerek, csak itt mondják magukra páran, hogy azok. De ők egytől egyig szánalomtenger mindegyik..


Az, ha valaki csalódott akkor gyakran hangoztatja, hogy szemét férfiak vagy szemét nők.. de ez általában egy múló dolog. Persze attól még nem helyes.


A keresztényi dolgot meg kenje mindenki a saját hajára, mert egy baromság.

márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:
28. Online egyre több van. Beszéltem egyel, azt sem hitte el hogy a saját profilom adtam meg neki. Megadtam neki, de kamunak nevezett és mindenek lehordott. Én örültem neki, mivel ebből kiderült hogy van valami a tarsolyomban.
márc. 25. 12:29
 30/76 anonim ***** válasza:
27%

"A keresztényi dolgot meg kenje mindenki a saját hajára, mert egy baromság.


Ha neked a felebaráti szeretet egy baromság, az sokat elárul az erkölcsi színvonaladról.

márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!