Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy hiába vannak normális nők is, a férfiak csak utálják és megbélyegzik az összeset.


Vagy netán ennyi Incel lenne az interneten?


Nyilván amiatt akadnak ki, hogy nem kaphatnak meg senkit. Nem hogy bunkók is, de sajnos buták is.


Mit gondoltok?



márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%

Az "örökölt trauma" úgy néz ki, hogy traumatizált emberek a traumájuk által meghagyott nyomokat átadva nevelik ki a következő generációt.

És ameddig nincs tudatos önfejlesztés tömegesen, addig nagy %-ban így marad.

De azért az incelséget erre kenni minimum erős.

márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
40: Nem, én a 38-39-et írtam.
márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:

41: Én nem az incelségről beszéltem, hanem a nyitóban leírt jelenségről.

ez mindenhol van. Óvodában, családban, munkahelyen, közértben, utcán, társasházban szomszédoktól, hivatalban, stb.

márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
79%

#42


Azt hittem te írtad a keresztény dolgot is.


Visszatérve pedig mindenki kezében ott a kulcs, hogy fejlessze magát. Nem szabad a szar gyerekkora rákenni, hogy azért utálom a nőket, mert nekem szar volt a gyerekkorom és csúnyán bántak velem stb..

márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
3%

"Már ne haragudj, de nem azért fogom tisztelni a nőket vagy az embereket, mert keresztényi szempontból "kell"."



Ez csúsztatás, a keresztény vallás erkölcsre tanítja az embereket.



"Valakinek ilyesmi értékekhez és erkölcshöz nem kell egy gyomorforgató, bugyuta, világot hátráltató vallás, hanem van elég intelligenciája és lelke hozzá magától is."



A keresztény vallás mióta hátráltatja a világot?


Az biztos, hogy Európa 17.-18. századik úgy nagyjából mindenben a legerősebb volt az egész világon. Érdekes most mikor meg már jelentősen mértékben kevesebb a keresztények száma Európában már egyből hanyatlik is lefele, de nagyon keményen.

márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:

44: Nem is egyezik az értékelésünk azzal a válaszolóval.

Én 70%-os vagyok, ő 80%-os.

márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
82%

#46


Ezt honnan? Én négy pipát látok mind a kettőtöknél.


#45


Hát engem nem a kereszténység tanított meg az erkölcsre.


"A keresztény vallás mióta hátráltatja a világot?"


Évezredeken keresztül hátráltatta és jelenleg is azt teszi.


Most azt kár felhozni példának, hogy a többi vallás ugyanúgy kártékony. Maga a vallás egy kártékony dolog az emberiség számára.

márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
4%

"Most azt kár felhozni példának, hogy a többi vallás ugyanúgy kártékony. Maga a vallás egy kártékony dolog az emberiség számára."



A keresztény vallásban mi a kártékony?


Az meg hogy a keresztény vallás hátráltatja a fejlődést nettó ostobaság.


Jóval több keresztény tudóst lehetne felsorolni mint ahány ateistát.

márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
68%

"A keresztény vallásban mi a kártékony?"


Mondjuk mikor háborúkba kezdtek miatt? Esetleg amikor megfeszítettek, mert gondolkodó ember voltál? Nem is értem..


Az egész kereszténység/egyház színtiszta kuruzslás és a vagyonra/hatalomra alapszik. Az egész vallásnak annyi értelme volt amikor kitalálták, hogy a buta csürhét szabályozni kellett, mert törvények nem annyira voltak vagy nem volt vissza tartó ereje. De ilyen dolgokba itt inkább ne menjünk bele, mert semmi köze a kérdéshez.


A nettó baromságok szerintem az olyan dolgok, mint a ne élj szexuális életet házasságon kívül, meg ne maszturbálj és kb hanyagolj minden élvezeti örömöt, mert az bűn..

márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
70%

"Ez csúsztatás, a keresztény vallás erkölcsre tanítja az embereket."

Ez meg nem csúsztatás, hanem egyenesen hazugság.

Ami jóra tanítja az embereket, azoknak közük sincs a kereszténységhez, nem kell kereszténynek lenni ahhoz, hogy azokat az értékeket megértsd, sőt, sokkal inkább értékes az, aki maga jön rá.

Másrészt pedig, ami jóra tanítanak, azt lenullázzák hamis, kifejezetten rosszindulatú tanokkal.

A keresztények nagyobbik része pedig ítélkező, gyűlölködő.

Pont azért, mert valójában halovány büdös fingja sincs azokról az értékekről, hogy szeretet, elfogadás, tolerancia, megbocsátás, csak tömik a fejét, hogy a kereszténység erről szól, ő a szívébe fogadja Jézust és ő mostantól ilyen, ő ezeket az értékeket hirdeti, megtanulja szépen ezek miatt az erkölcsi felsőbbrendűség tudatot, aztán megy a lenézés és mocsok azok felé, akik nem úgy gondolkodnak, mint ők.

Azt nem veszik észre, ha valakiben sokkal több emberi érték van, mint bennük, sokkal több szeretet, érzelmi intelligencia, ők leragadnak ott, hogy nem hívők, és nem érdekli őket a Biblia, Jézus, stb.

Mindig is ilyen volt ez a banda, csak a társadalmi kontextus, történelmi szakaszok döntötték el, hogy éppen meddig merészkedhetnek el.

Volt minden, volt mások halomra gyilkolása, úttörő tudósok ellehetetlenítése, vagy akár kivégzése, még keresztény valláson belüli belviszályok, háborúk.

Ma már kizárólag azért nincs ilyen, mert valamivel civilizáltabb világot élünk, amelyhez a kereszténységnek a legeslegkisebb köze sincs, sőt.

A felvilágosodásnak és a tudomány és a társadalom fejlődésének annál inkább.

Szóval a kereszténység háttérbe szorulása hozta el a fejlettebb világot.

Ma már a nyugati kultúrában nem menő a gyilkolás, kivégzés, másképp gondolkodás miatti bebörtönzés, így a keresztények sem tehetik meg azt a rombolást, amit a történelem során.

De bőven ott van a kár, pl. fiatalok hülyítése, szexualitással kapcsolatos hamis tanok, hamis erkölcs terjesztése, mások lelki nyomorgatása, tudomány hátráltatása, áltudományos, hazug moslék terjesztése, stb.

Semmi jóval nem lehet ellensúlyozni, semmit nem lehet mellettük felhozni, semmi jótékonykodást vagy ilyesmit, mert ahhoz nem kell kereszténység, köze nincs hozzá.

márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!