Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy hiába vannak normális nők is, a férfiak csak utálják és megbélyegzik az összeset.


Vagy netán ennyi Incel lenne az interneten?


Nyilván amiatt akadnak ki, hogy nem kaphatnak meg senkit. Nem hogy bunkók is, de sajnos buták is.


Mit gondoltok?



márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
65%

A gyűlölet nem múló dolog átlagban véve. Csak nézzetek szét a világban mit okoz az irigység, a hatalomvágy, milyen háborúk folynak. Nem akarnak békét kötni. Az incelek csak egy kis darab.

Köztük is akad olyan aki képes változtatni, van olyan aki trollkodik, egyáltalán nem az.

Nem kell vérkomolyan felvenni amit írnak. A való életben szerencsére kevés/kevesebb az olyan aki szemtől szemben mondana valami csúnyát. Eléggé bátortalanak. A gép az egyik hobbijuk, nem igazán járnak emberek közé.

A nárcisztikus emberek nemtől függetlenül sokkal veszélyesebbek.

márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
84%

#29


Persze, mert online nagyfiú mindegyik. Ha a valóságban tolnák a mocskos hímsoviniszta gyűlölködő dumát, lehet kapnának pár rohadt nagy verést, ha valakinek épp nincs ingere tűrni azt, hogy ömlik a szájukból a mocskosság.


Látod, ez egy tanulság arra, hogy ismerkedésnél, ha valaki gyökér módjára viselkedik az valószínűleg tényleg az, és nem csak egy véletlen vagy rossz napja volt.

márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
68%

#30


Már ne haragudj, de nem azért fogom tisztelni a nőket vagy az embereket, mert keresztényi szempontból "kell". Hanem egy normális ember így tesz, és nem kell mindenre ráhúzni a vallás hordalékait..

márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
63%

"Ha neked a felebaráti szeretet egy baromság, az sokat elárul az erkölcsi színvonaladról."

Valakinek ilyesmi értékekhez és erkölcshöz nem kell egy gyomorforgató, bugyuta, világot hátráltató vallás, hanem van elég intelligenciája és lelke hozzá magától is.

márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
65%

5000 év háborúskodás a történelem utolsó 5000 éve, háborús traumák...

Emberi roncsnak sem mondható, aki túlélte... Legjobb esetben is egy sirdogáló alkoholista lett a hátralévő életére, aki közelről látta a harcokat.

Ezt örökölték, mint mentális állapot.

márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
64%

#35


Veled van baj, nem is kicsi...


Mi a szar köze lenne már ahhoz annak, hogy ma valaki gyökér, hogy x száz/ezer évvel ezelőtt háború volt? (Oké, van ahol most is van) de továbbra sem értem a felvetésed.

márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
56%

"A nárcisztikus emberek nemtől függetlenül sokkal veszélyesebbek."

Csak épp az a bibi, hogy az incelek igen nagy %-a pont nárcisztikus ember.

márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
84%

15:

Nem volt ilyen fórumozási lehetőség 35 éves koromig, szóval én nem a netes szájtépésre gondolok, amikor ilyen kérdést olvasok, hanem 3D-ben.

Sajnos de, megteszik.

Számtalanszor voltam lejáratás, rágalmazás áldozata, fenyegetés, nyílt agresszió áldozata.

márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
89%

"Veled van baj, nem is kicsi..."


Milyen kedves vagy, köszi.

Nem érted, amit mondtam, akkor énvelem van a baj.

Pont ez a beszédtéma ebben a fórumban.

Nekem eszembe nem jutna ilyet mondani senkinek.

Persze én kiváncsi leszek, ha valamit nem értek, és kérdezek, és mindent megteszek azért, hogy értsek és megtudjak valamit.

márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
72%

#39


Én pedig nem szoktam kedves lenni.


Nem tudom, hogy te írtad-e.. de először írsz a kereszténység felebaráti szeretetről ami szerintem ritka állszent dolog, ha valaki csak azért mutatja magát normális embernek..


Utána meg örökölt traumákról amit nem tudok sehova se tenni.

márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!