Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek végleg szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg szakítani akar vagy csak át akarja gondolni a dolgokat? Főleg férfiak válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom külföldi, jól elvagyunk, viszont vízumprobléma miatt nem tudunk együtt maradni sokáig. Egy megoldás lenne a házasság, de azt mondta a párom, hogy szeretne egy kis szünetet átgondolni, mielőtt egy ekkora lépésre szánná el magát, ezért amíg hazamegyek magyarországra és visszajövök a cuccaimért (pár hónap múlva) addig időt kér. Mellékesen, többször tett pár olyan megjegyzést, hogy ha esetleg visszaköltözök ezt meg azt meg kell csinálni, ill. a családjának is bemutatott (az itteni kultúra szerint ez nagy szó), azt is párszor mondogatta, hogy lehet utánam jön, de még nem tudja, illetve a hazaútban is nagyon durván besegít, 20 órát fog vezetni, hogy elvigyen a reptérre, hogy ne kelljen a belföldi repcsire a gatyámat is ráfizetni (nem erőltettem)... Utóbbiakból én arra következtetnék, hogy ennek még lesz folytatása, de olyanokat is mondogatott, hogy szeretné ha megtanulnék függetlenedni tőle, illetve ne éljem bele magam semmibe, ezért kicsit összezavarodtam. Kedves férfi válaszadók ti hogy látjátok ezt?


28/N



ápr. 17. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Először is Magyarország az nagy M. Másodszor: milyen származású a párod?

Mióta vavtok együtt? Eddig vele éltél?

ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jajj… Ha az egész szöveg tele lenne hibával megérteném a grammar naziskodást.. De véletlenül egy szót (helyesbítek betűt) nem jól írtam, világvége… :O (Ha már a helyesírásnál tartunk mi az a “vavtok”? :D)

Na de vitát félretéve, 2,5 évig laktunk együtt összesen.. Most is vele élek, de pár nap múlva haza kell mennem. A párom japán származású.

ápr. 17. 07:23
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Telefonról írtam.. de az ország név továbbra is nagy betűvel kezd.


Amúgy ha 2,5 éve Japánban vagy és nem lett világos az ottani dating kultúra, akkor ezután sem fogod érteni.

ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Végleges szakítás
ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is telefonról írok, és ismerem a helyesírási szabályokat, de mivel mikor barátokkal beszélek nem nagyon használunk nagybetűt neveknél sem, a telefon automatikusan azt dobja fel, azért a gyorsaság kedvéért azt szoktam benyomni.. Ne rugózzunk már ezen.. (Amúgy meg a “kezd” felszólító módban “kezdd”, ha már szőrszálhasogatunk.. )

De nem nyelvtan órát kértem, hanem kérdést a válaszomra, ami eddig nem igazán sikerült, mert nem az itteni “dating kultúra” érdekel, hanem az, hogy a férfiak mit gondolnak a párom gondolkodásmódjáról, mire számítsak.

ápr. 17. 07:44
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Menthetetlen vagy.. Akkor nekifutok még egyszer. Érdekeljen a japán dating kultúra, mert eléggé eltér minden mástól. 2,5 év alatt ha bemutatott, de utána elküld az azt jelenti, hogy nem volt veled még így sem teljesen őszinte.. ami valószínű, hogy ki lett osztva otthon, hogy nem vagy szimpatikus gaijin. De mivel náluk görcsösen tartani kell a színjátékot a társadalmukban, eléggé esélyes hogy sose kapsz őszinte választ tőle.
ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a normális választ!
ápr. 17. 07:48
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os Jesszusom.. Nem azért írtam, hogy nem érdekel, mert hidegen hagy, hanem azért mert van elég ismeretem 2 és fél év kintlét után, hogy ne otthon élőktől kelljen megkérdezni. A családjának semmi baja velem, személyes okokból tartunk itt, ezért érdekel a férfiak véleménye, hogy ilyenkor mi zajlódik le bennük. Nem kell ezt túlgondolni.
ápr. 17. 07:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. A 20 órás fuvarozás inkább tűnik innen vígaszdíjnak, vagyis ezzel akarja rendezni a sorokat. A "ne éld bele magad semmibe" elég egyértelmű, egyik nőnek (2 volt) sem mondtam ilyet, mert ilyet nem mond az ember olyan nőnek, akit őszintén szeret és akivel komoly kapcsolatot tervez.
ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
ápr. 17. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!