Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek végleg szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg szakítani akar vagy csak át akarja gondolni a dolgokat? Főleg férfiak válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom külföldi, jól elvagyunk, viszont vízumprobléma miatt nem tudunk együtt maradni sokáig. Egy megoldás lenne a házasság, de azt mondta a párom, hogy szeretne egy kis szünetet átgondolni, mielőtt egy ekkora lépésre szánná el magát, ezért amíg hazamegyek magyarországra és visszajövök a cuccaimért (pár hónap múlva) addig időt kér. Mellékesen, többször tett pár olyan megjegyzést, hogy ha esetleg visszaköltözök ezt meg azt meg kell csinálni, ill. a családjának is bemutatott (az itteni kultúra szerint ez nagy szó), azt is párszor mondogatta, hogy lehet utánam jön, de még nem tudja, illetve a hazaútban is nagyon durván besegít, 20 órát fog vezetni, hogy elvigyen a reptérre, hogy ne kelljen a belföldi repcsire a gatyámat is ráfizetni (nem erőltettem)... Utóbbiakból én arra következtetnék, hogy ennek még lesz folytatása, de olyanokat is mondogatott, hogy szeretné ha megtanulnék függetlenedni tőle, illetve ne éljem bele magam semmibe, ezért kicsit összezavarodtam. Kedves férfi válaszadók ti hogy látjátok ezt?


28/N



ápr. 17. 06:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hagynám.
ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ez volt a kérdés, de én nagyon ellenzem, ha egy gyerek, mert gondolom, lesz, félig magyar, félig japán származású lesz. Valaki mondta egyszer nekem, hogy el sem tudom képzelni, milyen rossz így neki, pedig nem japán volt a másik fél.
ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!