Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, hogy mégis mi a franc az a szerelem?

Figyelt kérdés

Tudjátok, itt ülök értetlenül. Ez itt a szerelem,szex témakör, egy témakör egy olyan dolognak amit még senki nem magyarázott meg, csak körülírt és hasonlatokkal jött.

Volt egy lány, más volt a világnézetünk, a hozzáállásunk a dolgokhoz, de nagyon megkedveltük egymást, bejöttünk egymásnak. Ahogy telt az idő lett egy fiúja akibe "szerelmes". Meglepő módon egyezik a világnézetük és a hozzáállásuk is mindenhez, ő előbb lépett mint én, előbb találkoztak. Ennyi lenne a szerelem? Közös világnézet és hogy ki lép hamarabb? Komolyan?

De egyébként sem létezhet, ha mondjuk láttok egy párt ahol a csaj nagyon dögös, ha kövér lenne kötve hiszem, hogy együtt lenne ugyan azzal akivel éppen van.

Szerelem... egy szó a teljes idiotizmusra amit képtelenek megmagyarázni... de azért megpróbálhatjátok...


2010. nov. 12. 00:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

a szerelem függőség egy másik embertől

akkor vagy boldog, ha minden rendben és letör, ha veszekedtek

és azért csak egy emberre korlátozódik, mert amíg szerelmes vagy, más nm tud érdekelni

ez emberi jellem függőség esetében

pl ha szereted a wow-ot, és függsz, nem fog lekötni egy x-box

2010. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy én sem tartom többnek a szerelmet ,csupán testi vágyak kielégülésére való kapcsolatról szól. a ragaszkodás, az ,hogy megértsük a párunkat, vagy sokszor gondoljunk rá az csak mellékes, ha nincs szex párkapcsolat sincsen. mert ugye ha heti 2x van szex, az már kevés, és itt kezdődik az, hogy megromlik kettejük között a kapcsolatuk.
2010. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
hát én is szeretném megismerni....
2010. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem egy csodás dolog,testeden melegborzongás fut át,

ha csak a nevét kimondod,szememid könyben áznak,ha meglátod,

hangja akár a legszebb énekesmadáré cseng füledben.Érintése akár

a legfinomabb selyem,ha átölel,mintha testedet az övéhez tervezték

volna,beleolvatsz.Néha úgy érzed a szived szakad ketté mikor rá

gondolsz,de nagyon szereted és bármit megtennéll érte,ha kell akkor

meghalnál,csak hogy ő tovább élhessen..


minerva

2010. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom elmondani, amit az előttem hormonokat hangoztatók tudtak, + hogy az ember mindig azt választja, aki közelebb áll a genetikai ideáljához és akit a legéletképesebbnek lát. Amikor azt gondolja, hogy megtalálta, történik a fellángolás, és amikor hosszú távon gondolja ezt, az a szerelem.


Fontos tényező, hogy akit legéletképesebbnek lát. Lehet olyan, életképesebb személy, akibe nagyobb oka lenne szerelmesnek lenni, de mivel nem ismeri, mást választhat.

2010. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

19:40 vagyok.

Szerintem a szex az olyan, hogy jó, meg kell egy kapcsolathoz, de nem mondanám, hogy nélküle nincsen szerelem. Pl. akik deréktól lefele lebénultak (vannak ilyen párok) azoknak a testiség a csókokban, simogatásban, ölelésben rejlik, mégis szerelmesek...

Vegyük úgy, hogy a szerelem a torta, a szex pedig a hab. A torta finom, de habbal még finomabb! :)

2010. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
Nem egészen az életképességről van itt szó a kifejezés maga rossz mert aki életképtelen az nem él ugyebár a genetikáról milyen utódok lesznek és ha egy kicsit továbbmegyünk már ott is van a fajelmélet
2010. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
De vegyük figyelembe, hogy az embert az választja el az állatoktól, hogy mi felül tudunk kerekedni az ösztöneinken, csak ugye kényelmesebb össze vissza dugni és az ösztönökre fogni...
2010. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

A szerelem nem más mint; pasik esetében meglátod és "gyereked anyja lehetne" ösztön beindul iránta és ezt mondogatja az agyad, de észre se veszed. Majd amire sokszor gondolsz az érzéssé válik.

Próbáld ki: fáj a fejem, fáj a fejem.... következmény: fájni fog a fejed.

Lényeg az egészbe, hogy nem kell évekig tartó ismerkedés az egészhez sőt mondok még valamit amivel most jól megkavarom a szart. PONT azért kedveled meg, mert NEM ISMERED és aggódsz hogyha találkoztok minden oké legyen és ne hogy elbaltázz valamit. Aggódás, izgalom igazából nem is ŐT szereted, hanem azt a sok aggódást és izgalmat amit miatta okozott a tested.

Aggódtál már? Sikerülni fog-e valami? Örültél hirtelen valaminek? Nah ezt gondold el még 1-2 akadállyal megfűszerezve előtted. Sok "szenvedés" kevés jó, cserébe még idegesíteni is fog a környezet. Magyarul már az élet stílusod is kezd átalakulni, próbálsz mindig tetszeni neki. Mert a tudat alattid azt mondogatja, hogy: igyekezz, le ne maradj róla! Tedd őt is szerelmessé magadba! Sőt ha szerelmes vagy akkor amikor egyedül vagy arra gondolsz gyakran hogy milyen jó lenne vele mutatkozni? Mert neked tetszik, és azt hiszed mindenkinek tetszik. Közbe csak neked tetszik ennyire. (jobb esetbe)

Talira fogsz emlékezni sokszor:

-ahogy elkészülsz mit vegyél fel?(aggódsz, bajlódsz idegesít minden)

-ahogy elindulsz (minden nálad van-e, elérhető vagy-e, biztos ma? biztos ott ahol lennem kell? biztos délután 2 kor? >>>agyad ezt mondogatja és ez is idegesít, nyugtalanság)

-végre megnyugszol (sikerül találkozni)

-tali vége (mai napi emlékek a sok aggódás és izgalom végig fut még egyszer rajtad, de amin sokat idegeskedtél már nem is idegesít annyira) inkább csak a jóra gondolsz



Pont azért leszel szerelmes, mert sokat idegeskedsz valamiért>valakiért csak hogy pici jót kapjál tőle. :D Ugye? Ezért minden kapcsolatba van egy papucs pasi vagy egy kihasznált csaj. De ők ezt észre se veszik.

Valamelyik fél mindig többet tesz a másikért. Az tesz többet akinek nem volt perpill más kapcsolati lehetősége és a sok "jót" amit kapott őt választotta a teste.

Mellesleg egyáltalán nem kapsz sok jót ezt csak bemagyarázza az agyad. Rohadt kevés jót kapsz a szerelmedtől csak észre se veszed :)

2010. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

Már leírtam abban a hosszúban, hogy nem lehet CSAK kémia, mert akkor minden szembejövőbe szerelmesnek kéne lennünk. És igen, nagyon jól mondja a 20:19-es, divatos dolog lett felelősség nélkül élni, és még itt is áthárítani a hormonokra meg az evolúcióra. Aztán majd csodálkoztok, ha a sok dugás mellett mégis boldogtalanok lesztek.


Az is egy dolog, hogy fajfenntartás, és szerintem sem kell az egekbe magasztalni, hogy tündérek meg szivárvány, de az istenért is, nem csak a két véglet létezik... Túl önzőek vagytok, az a baj, mindenkit csak a saját boldogsága érdekel, azért mondtok ilyen baromságokat, hogy szerelem=szex, meg mint a 20:28as, már bocs.

2010. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!