Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, hogy mégis mi a franc az a szerelem?

Figyelt kérdés

Tudjátok, itt ülök értetlenül. Ez itt a szerelem,szex témakör, egy témakör egy olyan dolognak amit még senki nem magyarázott meg, csak körülírt és hasonlatokkal jött.

Volt egy lány, más volt a világnézetünk, a hozzáállásunk a dolgokhoz, de nagyon megkedveltük egymást, bejöttünk egymásnak. Ahogy telt az idő lett egy fiúja akibe "szerelmes". Meglepő módon egyezik a világnézetük és a hozzáállásuk is mindenhez, ő előbb lépett mint én, előbb találkoztak. Ennyi lenne a szerelem? Közös világnézet és hogy ki lép hamarabb? Komolyan?

De egyébként sem létezhet, ha mondjuk láttok egy párt ahol a csaj nagyon dögös, ha kövér lenne kötve hiszem, hogy együtt lenne ugyan azzal akivel éppen van.

Szerelem... egy szó a teljes idiotizmusra amit képtelenek megmagyarázni... de azért megpróbálhatjátok...


2010. nov. 12. 00:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

""...azért mondtok ilyen baromságokat, hogy szerelem=szex, meg mint a 20:28as, már bocs."


Már bocs de rohadtul nem fogok leálnni szimpatizálni egy olyan csajjal akivel egy pillanatra se játszódik le a fejembe hogy megdugnám-e?

Már bocs de te egy vénasszonnyal is leállnál ismerkedni? Rá másznál? Stb....


Ugye hogy nem. Na látod. Akkor mégis csak igen is fontos a szerelem=szex. Akivel sok jót kapsz abba leszel szerelmes. Mellesleg 1 jó szextől is lehetsz szerelmes. Dugtál már jót? Többször valakivel? Jó érzés. Kelleni fog. De nemfog könnyen menni 0-24 vele dugni mert tanulás, meló, otthoni feladatok, haverok ,családi problémák, terveid, stb.... is közbe jelen vannak az életedbe. Ezért mondom hogy csak abba lehetsz szerelmes akivel lehetne jókat dugni is.

2010. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

"...aggódsz hogyha találkoztok minden oké legyen és ne hogy elbaltázz valamit."


erre a válaszod:

"Túl önzőek vagytok, az a baj, mindenkit csak a saját boldogsága érdekel,..."



Szerinted mire írtam, hogy minden oké legyen? Önzőség, ha próbálok valakit saját magammal boldoggá tenni?

2010. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Ezt már elmondták fentebb. És látom nem is nagyon értelmezted, mert a "szerelem=szex" az azt jelent, hogy szerelem EGYENLŐ szex, magyarul, hogy a két dolog ugyanaz. Teccikérteni? A valóságban inkább áthúzott egyenlőséget kéne tenni oda, azazhogy NEM EGYENLŐ. Egy kapcsolatnak általában része, igen. DE NEM AZ A LÉNYEG!!! Miért nem lehet már megérteni? Aki deréktól lefelé lebénult, mint írták fentebb, az sose lehet szerelmes, és belé sem? És a homoszexualitás? Nem tudnak utódot nemzeni, mégis megtörténik, hogy valaki azonos neműbe szerelmes. Akkor hogy is van ez?

A szerelem a "lélek" dolga, akinek nincs, az nem csoda, hogy nem érti.

2010. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:

A ki homoszexuális az igazából idegbeteg ez nem sértés a részükről de így van a nevelésük révén vagy akár genetikailag azok. Csak az lesz meleg akiben megvan a hajlam. Egyénként miért nem lehetne kémia az emberi test is ad le jelelt Pl: feromon. A feromon nyilván tartalmaz olyan adatokat melyet az agy feldolgoz illetve mi is a szép egy emberben az emberi szem azt látja szépnek ami Szimmetrikus egy arc akkor szép ha szimmetrikus,de ilyen nem létezik ki eltérés mindig van jobb és baloldalba. Illetve számításba veszi az agy a másik egyed test idomait és képet ad arról megfelel e az egyed a szeretetnek/kockázatnak/kapcsolatteremtésre úgy közli,hogy szépnek látjuk és, hogy mit teszünk ezzel az információval az már másik kérdés. Pl.: amit el szoktam mondani:

Van egy csaj a suliba aki nagyon tetszik (talán még szerelmes is vagyok, de talán az túlzás) mégsem kezdeményezek mert 95%-os biztossággal mondom, hogy nincs esélyem.

2010. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

az egész kémia, és mindez a fajfenntartás miatt van. bárki is "találta fel" a világot, nagyon értette a dolgát.

némely embereknél teljes önkontollvesztéssel járthat a dolog. pl nem törődik a baráti társaságával, nem érdekli mi folyik körülötte. hiába, az emberek önzőek, és a "boldogságuk" mindennél előrébb való.

2010. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

Voltál már szerelmes?

A kocsimba


Szerettél már úgy valakit,hogy sirtál érte?

igen,amikor megkarcolták

2010. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
..létezik szerelem..fehér mazzaratival..és végtelen bankkártyával..én már megtaláltam őt..
2010. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
oké, de azt nem mondod, hogy te minden nőbe /férfiba szerelmes voltál akit megdugtál úgymond???? ha a szerelem egyenlő lenne a szexxel akkor pedig az lenne.
2010. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:

""Aki deréktól lefelé lebénult, mint írták fentebb, az sose lehet szerelmes, és belé sem? És a homoszexualitás? Nem tudnak utódot nemzeni, mégis megtörténik, hogy valaki azonos neműbe szerelmes. Akkor hogy is van ez?"".


Na akkor elmagyarázom neked.

Amit Én felsoroltam példákat mellesleg ép eszű, egészséges életmódot élő, születesi rendellenességektől mentes emberekről beszéltem. Tehát aki gerjed különféle aberációkra /perverziókra >>én ezeket nem hívom se szerelmesnek, se ép eszűnek. Ami most eszembe jut kivéve a következők:

-túl fiatal gyerekkel áll le az idősebb (valaki)


-túl időssel áll le a fiatalabb (valaki)


-állatokkal csinálja (valaki)


-családtaggal csinálja (valaki)


-azonos neművel csinálja (valaki)


-kihasznál egy beteg embert (valaki)


Ezek jutottak eszembe --mellesleg nagyon utálom és idegesít ha valaki ilyen életmódot is folytat/próbál élni. Tehát ezek közt nincs szerelem nekem ne akarja megmagyarázni valaki, hogy igen van. Mert nincs. Ezek betegségek. Jó de mára már ott tartunk, hogy elfogadott tényállás ha fiú fiúval jár.... és hogy 16 éves lány egy 36 éves pasival jár. Nos valójában ezek nagyon beteg emberek és nincs köztük szerelem, csak a "úgysincs mással dughatok jóóóez nekem!" felfogás miatt választottál ezt az utat. Szeretethiány, nemtörődömség eredménye.

A kérdésedre a válasz:

Nem tudnak utódot nemzeni, mégis megtörténik, hogy valaki azonos neműbe szerelmes. Akkor hogy is van ez?

--úgy, hogy ezek igen is beteg emberek. Igaz beteg ember aki mozgássérült de ez szemmel látható betegség. De van agyi betegség is ami ugyebár akár felháborodást is kelthet amiket én példának felsoroltam. Igaz hogy durvák... de van rá példa. Sajnos.

2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

16 éves lány egy 36 éves pasival jár

A FIATAL HÚS KELL MINDENKINEK..LOL

2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!