Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, hogy mégis mi a franc az a szerelem?

Figyelt kérdés

Tudjátok, itt ülök értetlenül. Ez itt a szerelem,szex témakör, egy témakör egy olyan dolognak amit még senki nem magyarázott meg, csak körülírt és hasonlatokkal jött.

Volt egy lány, más volt a világnézetünk, a hozzáállásunk a dolgokhoz, de nagyon megkedveltük egymást, bejöttünk egymásnak. Ahogy telt az idő lett egy fiúja akibe "szerelmes". Meglepő módon egyezik a világnézetük és a hozzáállásuk is mindenhez, ő előbb lépett mint én, előbb találkoztak. Ennyi lenne a szerelem? Közös világnézet és hogy ki lép hamarabb? Komolyan?

De egyébként sem létezhet, ha mondjuk láttok egy párt ahol a csaj nagyon dögös, ha kövér lenne kötve hiszem, hogy együtt lenne ugyan azzal akivel éppen van.

Szerelem... egy szó a teljes idiotizmusra amit képtelenek megmagyarázni... de azért megpróbálhatjátok...


2010. nov. 12. 00:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
De van agyi betegség is ami ugyebár akár felháborodást is kelthet amiket én példának felsoroltam. Igaz hogy durvák... de van rá példa. Sajnos. ITT MÁR EGY BESZÓLÁS IS ANNAK SZÁMIT,ÉS AKKOR MÁR A TAG LEVAN IRVA VÉGLEG,ÉS AKKOR MÁR TÖK MINDEGY HOGY ÁLATOKKAL SZEXEL VAGY ÉPPEN AZ ÖREGEKHEZ VONZÓDIK..ENNYIT AZ ELMÉLETEDRÖL
2010. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Uraim-uraim eltértünk a tárgytól ez már szerintem nem tartozik a szerelemhez, de szerintem az a legjobb ha ezt a témát úgy zárjuk le ahogy kell a szerelem kémia nem más nem kell bonyolítani
2010. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Látjátok, mindenki csak találgat meg hőbölög, nagy baromság az egész én azt mondom.
2010. nov. 15. 20:37
 44/63 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom, hogy próbálj meg más ilyen fogalmat is definiálni akkor...és rájössz hogy ugyanolyan nehéz. mi a szeretet?(amit mondjuk a testvéred iránt érzel)mi a szomorúság?mi a boldogság? hm?ezeket tudod definiálni? mert sztem nem és felesleges is, ezeket nem arra találták ki h definiálgassák, hanem arra h érezzék őket.
2010. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
Akkor meg ez egy érzelmeken alapuló faj, amit nem lehet racionális korlátok közt tartani, magyarul állatok vagyunk. Ez volt eddig is az elméletem, de így legalább megerősödik bennem ez a "hit".
2010. nov. 15. 22:21
 46/63 anonim ***** válasza:
nem vagyunk állatok az állatokkal ellentétben felül tudunk kerekedni az érzelmeinken
2010. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

16:18

Igen, hogy aztán az elfojtott érzelmek miatt tömeggyilkosok és emberek őrüljenek meg idő előtt.. Az érzelmek elfojtása miatt döntünk(választunk) rosszul és teszünk elhamarkodott lépéseket... ami engem illet, én fojtom el leginkább, mégis ez a véleményem.

2010. nov. 16. 16:23
 48/63 anonim ***** válasza:

ma 16:23

esetleg a faszverést nem akarod definiáli?

2010. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Amiért te szarsz a világra ők attól még úgyanúgy csinálnak mindent érzelmesen,NÉLKÜLED,te meg HÖBÖRÖGHETEL ÁLLANDÓAN HOGY NEM TETTSZIK A RENDSZER,KI NEM SZARJA LE HOGY NEKED MI NEM TETTSZIK?
2010. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
egy adekvát kérdés: te voltál már valaha szerelmes ba.sszus?
2010. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!