Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lány kinevetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány kinevetett, mikor megkérdeztem, hogy nem túl fiatal-e még a szexhez, durva nem?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, hogy szeretném-e vele, erre én meg azt, hogy nem lenne-e fiatal hozzá, erre az volt a válasza, hogy "Te bolond vagy!", most én vagyok túl naív, vagy mivan?



20/f


2010. dec. 22. 18:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
79%

19:11-es

Az a baj, hogy 14 évesen az emberek maguk sem tudják mi jó nekik, sőt, merem állítani, hogy ilyen kérdésben egy huszonéves jobban tudhatja, mi jó egy tininek, mint ő maga. Bizony.

2010. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
100%
Én meg tiszta szívből gyűlölöm a kioktatós/bölcselkedő/én-ismerem-a-világot típusú, művészies/filozófus tinicsajokat, akik 14-15 évesen megmondják, mi a jó, és mi nem, és hogyan kellene csinálni.
2010. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy rólam ítélkeznek, hanem, hogy azokról a 15 évesekről... és igen, kb. 1 hónappal múltam 16, semmiben nem változtam meg ahhoz képest, mint amilyen 15 évesen voltam... sőt javarészt most is az vagyok, aki 15 évesen, mert olyan dolgokat éltem meg addig...

De jó, hogy ez ilyen mágikus korhatár, eddig azt hittem, hogy a 18 az, hogy utána hú számít a véleménye, meg felnőtt, meg ilyenek. :D

2010. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 sasna ***** válasza:
74%
de miért érdekel téged, h ki mit gondol erről a dologról? amúgy ha olvasgatod az oldalt, simán észreveheted, h a 14-15 évesek még nagyon éretlenek.. azt hiszik, h nem kell gumi, meg tabletta sem, meg semmi, majd csak kiveszi a pasi mielőtt elélvez, és akkor semmi gond sem lesz, aztán meg hoppá.. abortusz..
2010. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, felnőttnek képzeli magát.
2010. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy jó vitatéma szerintem, na pont azért érdekel.

Meg utálom, hogy állandóan általánosítás megy és pár idétlen gyerekes 15 éves miatt általánosítás megy... van több olyan ismerősöm aki 15 éves és hát 18 éves érett felnőtt ismerőseim tanulhatnának tőle...

Én 14-15 évesen tudtam ezt, sőt 12 évesen is már, mondjuk lehet azért, mert anyám nőgyógyászaton dolgozik és felvilágosított... na ott aztán vannak durva dolgok (11 éves elvetél, 12 éves terhes abortuszra jön, 12 és gyereke van, apuci a sitten, mivel ilyenkor egyből fel kell jelenteni...)

És én akkor is azt mondom, hogy tehetnek róla a szülők, tehet róla a környezet, de ha valakit úgy nevelnek nem fog akárkivel ágybabújni tudatlanul, felvilágosítatlanul... bár hogy jövök én ahhoz, hogy vádoljam a szülőket, mikor nekem nincs gyerekem. De anyám viszont elismerem jól csinálta, ahogy nagyon sok mindent, tisztelem érte, bár ezt pár éve nem így gondoltam. :D


"Én meg tiszta szívből gyűlölöm a kioktatós/bölcselkedő/én-ismerem-a-világot típusú, művészies/filozófus tinicsajokat, akik 14-15 évesen megmondják, mi a jó, és mi nem, és hogyan kellene csinálni." Ezt én jelenleg úgy vélem, hogy senki sem tudja megmondani, hanem mindenki csak úgy hiszi. :)

2010. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
82%

A sok negatív komment ellenére.....elmondom most hogy 13 éves korom óta van rendszeres szexuális életem és semmi negatív dolog nem ért...

mondjuk kivéve azt hogy érzelmi nyomorék lettem..meg megismertem egy halom agyatlan böszme ribancot...de összességében nem annyira gáz....

2010. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
utolsó: hány éves vagy most?
2010. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 sasna ***** válasza:
ahh.. csak azt ne mondjuk már, h egy 13 éves kislány érett.. jaj, istenem.. :D
2010. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
22.5 ös vok..és fiú vagyok..jelenleg 17 éves... őszintén nem voltam anno lelkileg felkészülve egy ilyen kapcsolatra....(főleg mivel egy k*rvát fogtam ki) és a jóhiszeműségem okozott annyi szenvedést majdenm 2 éves kapcsolatomban jó pár emberrel csaltak meg a kapcsolatban végig amikor megtudtam ezeket...elképzelhetitek 13évesen első komoly kapcsolatom volt.
2010. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!