Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lány kinevetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány kinevetett, mikor megkérdeztem, hogy nem túl fiatal-e még a szexhez, durva nem?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, hogy szeretném-e vele, erre én meg azt, hogy nem lenne-e fiatal hozzá, erre az volt a válasza, hogy "Te bolond vagy!", most én vagyok túl naív, vagy mivan?



20/f


2010. dec. 22. 18:55
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
22.ös vok azt elfelejtettem leírni hogy végül is azért érte meg nekem az egész.. mert hamarabb felnőttem egy bizonyos szintre a koromhoz képest.És a barátaimat látva én jártam a legjobban... és nem 17 évesen kell rádöbbennem hogy az élet nem fenékig tejfel..
2010. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 sasna ***** válasza:
nem 1 félresikerult szextől jössz rá, h nem fenékig tejfel.. ehh.. majd ha egyetemre kerülsz, magadnak kell mosnod, főznöd, takaritanod, pénzt beosztanod.. na, akkor majd felnősz.. és ezt most nem rosszbol mondtam :S
2010. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Sok tapasztalatot ad egy hosszú, rossz kapcsolat, az biztos, magam is tapasztaltam. De félőnek tartom, hogy még messze nem találkoztam sok mindennel, ami felkészítene egy komoly kapcsolatra, vagy próbára tenne.

24f

2010. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ja, és remélem, Te sem hiszed ezt, 17 évesen... :)
2010. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
nem egy félresikerült volt.....csak azt írtam leamelyik a legrosszab volt mert az első volt:) am nem hiszem hogy hihetetlen dolgokat tapasztaltam... még most is tanulok....de az emberi élet nagyon összetett dolog..és mire egy kapcsolatot rendesen kidolgozol....az sem olyan egyszerű mint amilyennek hiszik...az egy dolog hogy tudod hogy mi a jó és mi a rossz de mire elkezded tisztelni és valóban szeretni a másikat szívvel törődni vele és odafigyelni rá....az nem egy 13 évesnek való feladat..de minnél előbb beletanul az érzelmeibe és másokéba szépen lassan emberré növi ki magát...
2010. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 sasna ***** válasza:
na latod.. te is beismerted, h mennyire rossz korán elkezdeni ezeket a dolgokat..
2010. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
van jó és rossz oldala a rossz oldala hogy kellemetlen kapcsolatok terén felnőni.... a jó hogy hamar elkezded és hamarabb felnősz-e téren.Senki sem várhat a sült galambra.. ha 13-14 évesen úgy gondolja hogy készen áll erre hajrá szenvedjen..mert ez olyan dolog amit más kárán nem lehet megtanulni...És ha visszaemlékszik majd hogy egy nemtörődöm taknyosból együtérző törődő családtag lesz.. ahhoz ez is sokat hozzájárul..:)
2010. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, mindenki a saját kárán tanul igazán, ki előbb, ki utóbb. Csak abban nem vagyok biztos, hogy egy tini elég érett arra, hogy egyáltalán felfogja a sérülését és tanuljon belőle. Mert szerintem többnyire nem, hanem az történik pl., hogy a kiscsaj lefekszik 13 évesen a 4 évvel idősebb barátjával, amit szíve szerint talán nem tenne ugyan, de a pasiért bármit, aztán a pasi lelép, következő pasival ugyanez, az azutánival is, a csaj meg azt veszi észre, hogy mindháromnak odaadta magát, megadott neki mindent, amit tudott, és mégis otthagyták. Erre megsértődik, mert levonja azt a tanulságot, hogy őt csak kihasználják. Persze, belül tudja, hogy talán nem kellett volna már az elsőt sem, ezért inkább "hősnek" állítja be, amiért ilyen "komoly" kapcsolatai voltak, egyben mártírnak, mert mégsem becsülték, és kifelé büszkeséget mutat, hogy senki ne hülyézze le. Itt már, mondjuk, 18 éves, és a pasikat kezdi elkönyvelni olyan szemétládáknak, akiknek csak a szex kell. Aztán jön megint egy pasi, és ha nem látja be, hogy ő is rosszul áll hozzá a kapcsolatokhoz, akkor negyedszerre is ő lesz az "áldozat". Szerintem csomó ilyen van, hiszen ki ne ismerne olyanokat, akiket "mindig csak kihasználnak". Az elején kellett volna észnél lenni, csak abban a korban még nem elég érett az ember ahhoz, hogy a saját tévedéseit belássa.
2010. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva eddig 50 ből 1 volt ilyen amit te leírsz:) sokan mindenkiről ezt feltételezik... hogy ilyen odaadó stb.. de az a baj hogy nem mindig tudod ki a kígyó a kebleden...több olyan lány is volt az életemben akik utolsó szemétládák voltak és a kapcsolat alatt és után rendszeresen bűntudatot akartak bennem kelteni, manipulálni...sőt később lejáratni csak mert elmondtam az egyik a barátomnak akivel össze akart jönni hogy engem megcsalt...(de közben mindenkinek adja az ártatlan jó kislányt aztán közben...)szóval nyugi:) nem kel őket félteni..aki olyan amilyennek leírtad általában okosabb és az első ilyen fiú után több következtetést von le(mint a mostani barátnőm, eddigi legjobb és legőszintébb kapcsolatom)
2010. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az a másik, hogy valaki pár csalódás után szemét lesz. De én azt nem tanulásnak, csak stratégiaváltásnak mondanám.
2010. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!