Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lány kinevetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány kinevetett, mikor megkérdeztem, hogy nem túl fiatal-e még a szexhez, durva nem?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, hogy szeretném-e vele, erre én meg azt, hogy nem lenne-e fiatal hozzá, erre az volt a válasza, hogy "Te bolond vagy!", most én vagyok túl naív, vagy mivan?



20/f


2010. dec. 22. 18:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Ezt most rám vagy a lányra érted?:)

Ha rám érted akkor nem vagyok szemét csak a barátomat féltem mert nem szeretném kitenni egy ilyennek...

Ha a lányra értetted akkor azt elmondom hogy ő még életében nem csalódott csak nagyon önző és könnyelműen vesz mindent el van kényeztetve de durván..

2010. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:

Végig se olvasom a kommenteket...

14/L vagyok. Én biztosan tudom, hogy nem vagyok készen rá. Talán négy év múlva el tudnám képzelni.

Az osztálytársaim túlnyomó része, már nem szűz vagy minimum pettingelt. Vannak akik IGENIS ÉRETTEK és felelősséggel csinálják az egészet, nem beszélve arról, hogy a szerelmükkel... Még ha ez múló, gyermeki szerelem is...

És igen vannak akik ... hát.. finoman... naivak.

A "szeretem őt, és ha lefekszek vele, majd ő is belémszeret" című történeteken jót nevetek, de el is szomorítanak.

Én mindenkinek a saját lelki ismeretére bízom ezt.

De hozzá kell, hogy tegyem. Nem csak a naiv gyerkőcök a hibásak. A szülők legalább annyira!

Nevetséges, amikor a szülők azt hiszik, hogy jó kapcsolatuk van a gyerekkel, és nem veszik észre, hogy pl. szerelmes, szexel vagy éppen átment rajta a fél város. Vicc.

2014. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Bogi214 válasza:
Ez nem mindenkire igaz!Nem az összes ilyen korú gyerek ilyen .Én is ennyi idős vagyok és én azon is kiakadtam hogy egy 7.es lány sminkeli magát.Én nem vagyok ilyen.Nem szoktam sminkelni,nem volt még fiúm.Úgyhogy vannak kivételek ezalól!
2014. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Hála még vannak ilyen férfiak a földön! Egyáltalán nem vagy naív csak normális! Ezek a lányok nincsenek figyelve a szüleik leszarják hogy mit csinálnak. Nekem ennyi idősen volt már barátom, de ez sem az ő sem az én fejemben nem fordult meg, főleg az hogy idősebb férfival sze.eljek
2014. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
nos itt volt szó arról, hogy mit bánsz meg mit nem. én pl nem bántam meg, hogy 12 évesen kezdtem el marokmarcsázni igaz utána egy kis időre abba maradt de rájöttem, hogy ez atom jó érzés így hát 17 évesen elő vettem újra s azóta 10 már, hogy csinálom és még mindig fantasztikus érzés, viszont jobb lenne már ha csaj csinálná. (szexközpontú pasi) (írj pm-et) ;-)
2017. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!