Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lány kinevetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány kinevetett, mikor megkérdeztem, hogy nem túl fiatal-e még a szexhez, durva nem?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, hogy szeretném-e vele, erre én meg azt, hogy nem lenne-e fiatal hozzá, erre az volt a válasza, hogy "Te bolond vagy!", most én vagyok túl naív, vagy mivan?



20/f


2010. dec. 22. 18:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

"(lefogadom, ha 15 évesen lett volna alkalmad rá kérdező, megteszed, nos?:)) mennyire izgatta a szex téma 15 éves korukban. Mert az enyémet nagyon anno, pedig leányzó vagyok én is."


Itt nem arról van szó, hogy vkinek nem izgathatja a fantáziáját. Sőt, arról sincsen szó, hogy 15 évesen ne lehetne elég érett a szexre.

De azért az, hogy "te bolond vagy" kicsit erős.


Ebből az jön le, hogy a lány szerint teljesen normális 15 évesen szexelni, és az a hülye, aki nem így gondolja.


Én 15 évesen vesztettem el a szüzességem. 1 év járás után, komoly kapcsolatban. Nem is bántam meg egyáltalán, úgy gondolom érett voltam hozzá.


De attól még nem azt veszem alapnak, hogy 15 évesen szexelni kell. Mert nem az a normális, hogy vki 15 évesen szexel.

2010. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 sasna ***** válasza:
65%
a 16 évesen való szülés pedig régen volt, amikor a lányok, nők egyedüli dolga csak ez volt.. és kevesebb ideig is éltek.. szal.. ne kenjük már erre..
2010. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

"ma 19:11"

El vagy tévedve! Attól, hogy egy tini fantáziáját leköti a szex, még nem biztos, hogy bele is megy, mert jó esetben érzi (ha még létezik ez a jelenség manapság), hogy ez valami különös dolog, ami új és izgalmas, de felkészültséget igényel. És ez alatt nem azt értem, hogy be tudja-e venni a tabit vagy fel tudja-e húzni a kotont előtte, hanem hogy annyira közel kerül a másikhoz, hogy kellő érzelmi háttér nélkül nem úszhatja meg sem ő sérülés nélkül, sem a másik. Aligha van ez meg a tiniknél többnyire.

Régen pedig igaz, hogy 16 évesen születek, de akkor össze is házasodtak, ami biztosította az elköteleződést, az érzelmi biztonságot, úgy, ahogy.

24/F

2010. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 sasna ***** válasza:
34%
utolsó.. jajj.. vannak még ilyen pasik? :)
2010. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 sasna ***** válasza:
60%
a francba.. ezeket itt olvasva.. 18 évesen már vén voltam :D
2010. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Moszuke ***** válasza:
100%
bezzeg az én időmben dumára meg csak egy példa.. jójó nem vagyok öreg, 22 vagyok, de amikor én voltam 10-12 akkor már lett volna lehetőség arra hogy a lakótelepen egy lánnyal d*gjak.. jó és?... és 14évesen is lett volna rá alkalmam.. aha és? hol maradnak az érzelmek? ha majd csak egy partont akarok ellőni akkor oké.. de én még naív hős szerelmes vagyok és arra gyúrok hogy szerelemből feküdjek le valakivel nem azért mert épp megkívántam, és lusta vagyok az ösztöneimnek határt szabni.
2010. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
83%

Látom sokan megszerették a 19:11es íróját:)

mások is leírják helyettem, hogy akkoribban mi volt:) 16 évesen megszülte, elvette a párját és most? abortusz, nem is akarnak házasodni. Minden 15 évesnek van fantáziája csak kérdés megteszi vagy sem! ez a nem mindegy:)

2010. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
100%
Mert ezek ilyenek!!! Egy 14 éves csaj, akivel kavartam 21 évesen a webkamerában nyaldosta a mellbimbóját, meg túrta a punciját.. Mikor megunt, mit csinált? Rámküldte a szüleit, az apja majdnem agyonvert, hogy "mit teszek én a lányával"... A kislány kitalálta, hogy kényszerítettem rá...
2010. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
65%

Miért erős az, hogy "Te bolond vagy!" nem tudom, lehet, hogy csak az én fejemben fordult meg, de ezt lehet máshogy is értelmezni... lehet csak heccből kérdezte meg és nem, nem is feküdne le a kérdezővel és mivel az komolynak hitte a kérdést jött ez a válasz. :-) Legalábbis szerintem simán belefér... nem voltam ott nem hallottam, nem látok a fejébe... és az is lehet, hogy totál zavarban volt, mert egy ilyen beszélgetéstől miért ne és azért is mondott baromságot. És az is lehet, hogy bele van zúgva a kérdezőbe, a jó isten tudja... akkor meg megint nincs semmi baj se az egésszel.


Próbáltam azt leírni, hogy az érzelmi alap a fontos hozzá, de úgy látszik nem sikerült. :/ Bár ezzel is vitatkoznék (annak ellenére, hogy ezt tartom én helyesnek), mert vannak akik nem igénylik a szerelmet a kötődést, vagy csak úgy hiszik, hogy nem igénylik, passz, ezt nem tudom eldönteni, de ember legyen a talpán aki el tudja dönteni, hogy mi az amit csak úgy hiszünk és közbenmeg nem...


De tök jó, hogy így ismeretlenül ítélkezünk olyan emberekről, akiknek nem éltük az életét és nem tudjuk mi a jó nekik. :)


19:11-es... :)

2010. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 sasna ***** válasza:
73%
nem ítélkezik rólad senki.. csak nem tartjuk normálisnak, h vki gyerekfejjel ágybabújik vkivel.. de te 16 voltál, kapcsolatban.. azért az 1 kicsit más tészta :)
2010. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!