Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam?

Figyelt kérdés

1/ 13 éves,nem drogozik,néha iszik,féltékeny,nem bízik meg bennem,imád engem,ölni tudna értem(most ő a pasim)


2/ 16 éves,néha drogozik,néha iszik,imád engem,ölni tudna értem,megbízik bennem,híres...


Mindkettőt szeretem..nagyon!!:/ Kérdezhettek ha akartok,most hirtelen nem tudom mit írhatnék róluk.Bocsi ha hülyén fogalmaztam de nem aludtam semennyit.


13/L


2011. jan. 1. 15:36
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te bevetted a gyógyszert amit nem kellett volna, vagy bevetted amit nem kellett volna.
2011. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Híres,de nem annyira,hogy minden percbe lesifotósok mennek utána.
2011. jan. 1. 15:52
 23/56 A kérdező kommentje:
Én csak ittam egy kicsit..De ez most mellékes :)
2011. jan. 1. 15:53
 24/56 anonim ***** válasza:

R.

13 évesen még inkább a háná montáná való neked:)

de most komolyan..mit akarsz még?? annyira fiatal vagy, h nem is értem, h engedik meg a szüleid, h kavarj pasikkal :/

hát hajrá..

Inkább a 13 éves, mert a 16 éves aki drogozik, elég könnyen rábeszélhet hülyeségekre, és sok fertőzést is terjeszthet szexuális úton..

de már 13 évesen iszik? fura világ

bezzeg az én koromban xd


18/L

2011. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korosztályos nyomás. Nálunk is volt, bár nálunk inkább gimiben kezdődött. Nem a te hibád, sajnos ezt látod a környezetedben, és ez befolyásol tudat alatt. 13 évesen én a szeretetet még a családban és a barátokban kerestem, nem a pasikban.

Az a baj különben, hogy látom már előre, hogy 10 év múlva már az lesz ciki, ha a 10éveseknek nincs pasijuk/csajuk. Oké, tudom, hogy a gyerekek egyre korábban érnek, legalábbis biológiailag, de attól még nem lesznek szellemileg is érettebbek. Én még 18 évesen sem voltam érett egy komoly kapcsolatra. Most, 21 évesen érzem azt, hogy megértem rá szellemileg.

2011. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat nem orgia, nem groupen, független kortól, független attól, hogy csak jól akarod érezni magad. Érzed is hogy egy kell, mert választani akarsz, de már hűtlenséget követél el amitől szégyelni kéne magad:S de hát úgy se fog annak érezni magad. Jobban jársz a 13 évessel, mert a drogos se fog a férjed lenni és csak kihasználna, tudod nála a bizalom annyit ér hogy nem érdekli mit teszel, neki megleszel:) egy idő után, nem rögtön. De engem se érdekel hogy hogy jársz, mert én a hűtlenekkel így vagyok:) de azért a válaszodra segítettem, ha megfigyeled, jah és boldog újévet.
2011. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
vágjuk hogy mennyire híres;) sok olyan embert lehet ismerni a hétköznapi életbenXD
2011. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Híres? Ki ő? Mit csinál?
2011. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
És te ezek közül akarsz választani? Atyagatya.
2011. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Hannah Montanaból már kinőttem..

Akkor iszik a 13 éves,ha valamilyen ünnep van.

Nem írom le,hogy melyik hírességről van szó.

Hidd el,van bűntudatom,nem is kicsi,de áááá.:(

2011. jan. 1. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!