Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam?

Figyelt kérdés

1/ 13 éves,nem drogozik,néha iszik,féltékeny,nem bízik meg bennem,imád engem,ölni tudna értem(most ő a pasim)


2/ 16 éves,néha drogozik,néha iszik,imád engem,ölni tudna értem,megbízik bennem,híres...


Mindkettőt szeretem..nagyon!!:/ Kérdezhettek ha akartok,most hirtelen nem tudom mit írhatnék róluk.Bocsi ha hülyén fogalmaztam de nem aludtam semennyit.


13/L


2011. jan. 1. 15:36
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
37%

a másik beszólogatós 75%osnak pedig üzenem, h emlékezzen vissza amikor még ő volt fiatal (nemfeltétlen 13) akkor amikor még nemvolt pasid, de már felébredt benned az h milyen jólenne ha lenne veled valaki, aki fogja a kezed, együtt tudtok sétálni, ad egy puszit az arcodra...és esténként azon ábrándoztál h dejólenne ha lenne melletted egy ilyen.

hát erről beszél ez a kiscsaj is...nemkell eljátszani itt az okos tapasztaltat h ő biztosan aztsetudja mi az h szeretni...hidd el, a fiataloknak sokkal másabb elképzelésük van a "szerelemről" és néha ezek az érzések sokkal tisztábban mint idősebb korban. idősebb korban már elvárásaid vannak, és a szerelem is máshogy jön, és mást jelent. ilyen fiatalon a szerelem egy tök tiszta érzés, amikor még nincsenek negatívan befolyásoló tapasztalataid, stb. úgyhogy kérlek ne fikázzad ezt a csajt, ne tegyél úgy mintha telennél itt a nagy bölcs aki majd megmondja h a 13 éves aztsetudja mi az a szerelem. tudja ő, csak ebben a korban még máshogy képzelik el.

2011. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
veled együtt 4db olyan ember van aki 75°%-ban hasznos tanácsokat ad. Ha rám értettem akkor üzenem, hogy nem kioktatni akartam hanem egyszerűen segíteni. Amúgy meg nagyon értelmes az aki képes lenne 13 évesen összejönni egy drogossal vagy el is gondolkozik rajta. De igen ma ez a "menő"...
2011. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

"változnak az idők...mostmár a 13 éves könnyebben megtalálja a szőke hercegét. sztem fogadjátok el ezt a tényt, és ne szólogassatok be, ettől nemfogtok okosnak tűnni, inkább szerencsétlennek."


A "szőke herceghez" kell egyfajta érzelmi érettség is, ami ritkán adott 13 évesen.

Szerelem már az óvodában is van, nem is ezzel van a gond!


Én anyaként aggódnék, ha a 13 éves lányom ivós, vagy drogos fiúk közül akarna választani. És mivel fiatalokkal dolgozom, sajnos ismerem ennek a korosztálynak a problémáit, buktatóit és azt is, ha otthon a családban nem oké minden, nincsen szeretetteljes háttér, elfogadás és egyben némi szigor is, akkor ezek a szerencsétlen kiskamaszok meddig képesek elmenni, hogy ezt valahonnan pótolják, megkapják.


Nem arról beszélek, amikor egy 13 éves fiatal szerelmes lesz, ez az eset itt, amit a kérdező kislány írt egy picit másról szól érzésem szerint.

2011. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
igen, az baj ha egy drogos ivós felé pártol a lány. de lebeszélni őt erről nemúgy kell h be-be szólogattok neki, h éretlen kis ribanc vagy, meg ehhez hasonló kellemes "jótanácsok". minden fiatal "eltévelyedik" és ha ő itt kér tanácsot, akkor nekünk jótanácsot kéne neki adnunk és nem leszólni leribancozni és elhordani mindenféle éretlen kis reteknek.
2011. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Nem írod le, hogy melyik hírességről van szó? Talán azért mert nem is híres csak te villogni akarsz a semmivel. Szánalmas!
2011. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Nem én voltam az, aki ilyeneket mondott róla, talán egy másik 75%-os volt.


Mivel írtam, hogy fiatalokkal foglalkozom és imádom is őket, eszembe nem jutna így beszélni bármelyikőjükkel sem.

2011. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
2011. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Nem írnám le,hogy melyik hírességről van szó,mert nem szabad.De ez bonyolult.

Nem pártolok a drogos melett,anyám se szereti a drogosokat.

Aki még régebben írta,hogy jó nekem ,hogy így ragadnak rám a pasik,téved.Nem ragadnak rám a pasik,ők ketten is hirtelen jöttek,internetes kapcsolat.Egyébként utálják egymást a fiúk..Köszönöm a normális válaszokat :)

2011. jan. 1. 23:19
 49/56 anonim ***** válasza:
És édesapád vigyáz rád?
2011. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
-.-''
2011. jan. 2. 02:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!