Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam?

Figyelt kérdés

1/ 13 éves,nem drogozik,néha iszik,féltékeny,nem bízik meg bennem,imád engem,ölni tudna értem(most ő a pasim)


2/ 16 éves,néha drogozik,néha iszik,imád engem,ölni tudna értem,megbízik bennem,híres...


Mindkettőt szeretem..nagyon!!:/ Kérdezhettek ha akartok,most hirtelen nem tudom mit írhatnék róluk.Bocsi ha hülyén fogalmaztam de nem aludtam semennyit.


13/L


2011. jan. 1. 15:36
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Figyelj nem is tudod, milyen mátlista vagy, hogy mindenkinek te kellesz :D Mégis, szerintem maradj az elsővel, vagy keress egy 3.-at ha nagyon zavar amiket csinál, de a 2.-at semmi képen ne válaszd. Ha 16 évesen "híres" én drogozik majd pont egyedül te fogsz neki kelleni... nem hinném hogy jól járnál vele
2011. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Úgyis a híreset fogod választani, mert vele lehet villogni. Hacsak nem néz ki sokkal jobban a másik.
2011. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
Azt még leírnám,hogy mindketten a belső tulajdonságaim alapján szerettek belém.
2011. jan. 1. 16:14
 34/56 anonim ***** válasza:
89%
én lányom lennél akkora pofont adnék h eltörne az állkapcsod. és utána térdelhetnél a sarokban. kukoricán.
2011. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
jah, mi mást lehet, meg persze te is és ezért nehéz^^
2011. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

Én apám/anyám lennél már rég elszöktem volna otthonról..

Mi lenne ha egy kicsit kedvesebbek lennétek,és nem vágnátok a fejemhez a dolgokat?

2011. jan. 1. 16:26
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem hiszem ... Már bocsi de a te általad írt hozzászólásokból nekem az jön le, hogy egy hülye kis gyerek vagy. " ÁÁ kell egy pasi aki szeret blabla" őszintén nálad mi az hogy szeretet? Nem vagy már kisgyerek(testileg), tini vagy szóval normális hogy vonzódsz a másik nemhez de ne mindenáron mindenféléhez.

1. 13 éves fiú kb: hozzád képest 10 éves (biológiailag) ugye a lányok ebben a korban a fiúk előtt vannak.

2. 16 éves korba nem lenne rossz hozzád de a leírtak alapján egy bunkó akivel a közös programod max este 10 kor a buszmegállóban piázgatni, drogozgatni.


Én 14 éves vagyok (lassan 15), nem vagyok nálad sokkal idősebb és van barátom (17) . Nem pasizok mindenáron, ha nincs nem keresek. Szeretem őt mert jó vele beszélgetni figyel rám és őszintén érdeklem. A szüzességemet nem akarom 16 alatt elveszteni de ő ezt megérti és elfogadja. Nem hagyom magam felültetni és irányítani. Csók, együtt dvd nézés nekem teljesen elég. Lehet pasizni de ésszel és ne divatból. Nem kioktatni akarlak hanem segíteni.


Boldog új évet mindenkinek

2011. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.
2011. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenáron pasizni szeretnél, és nem kapod meg otthonról a szeretet és a törődést, akkor én egy harmadik lehetőséget javaslok: Egy normális 13 14 éves fiút, aki nem iszik és nem drogozik és nem feltétlenül híres. DE! Jófej, jó a humora, jót lehet vele beszélgetni, egy hullámhosszon vagytok, kiáll melletted és az embert nézi benned nem a szexuális tárgyat. Mert bármilyen fura, vannak ilyen fiúk is.

Drogos, ivósból semmi jó nem fog kisülni. Mindegyik lelkisérült már most.

2011. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

a mostani idősebb korosztálynál abban a korban még nemvolt szokás pasizni, de sokan vágytak már akkoris egy fiúra, ábrándoztak a szőke hercegről fehér lovon, stbstbstb...csak akkormég később kezdték el keresni is ezt a herceget.

változnak az idők...mostmár a 13 éves könnyebben megtalálja a szőke hercegét. sztem fogadjátok el ezt a tényt, és ne szólogassatok be, ettől nemfogtok okosnak tűnni, inkább szerencsétlennek.


nahogy a kérdésre is válaszoljak: ne hagyd el a biztosat a bizonytalanért. ezt mindig fogadd meg. énmár megszívtam ezzel. többé nemteszek ilyet. és te se. azért mondom h bizonytalan, mert mégiscsak egy félhirességről van szó, akikről mint tudjuk, nem a hűség mintaképei, és nagyszerűen eltudják veled hitetni h imádnak téged.

szóval ne tedd. megfogod szívni

25L

2011. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!