Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a legjobb barátotok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer előállt az ötlettel, hogy mi lenne, ha több lenne ez, mint haveri kapcsolat, és zsebből meg akart csókolni. Reakcióm: :S X(

(nem volt berúgva se semmi, Tökre észnél volt és nagyon megilyesztett)

Nem poén volt, még rá is kérdeztem. ÉS TÉNYLEG NEM POÉN VOLT !!!

19/F ö is!


2009. jan. 29. 21:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és ezekszerint nem reagáltam túl rosszul. De én a 3m seggencsúszást kihagytam, az eddigi barátságunkra való tekintettel.
2009. jan. 30. 05:54
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem higgadtan kell kezelni a dolgot. butaság h ezután nem lehettek barátok, egyszerűen tisztázni kell a dolgot. ha elmondod neki h nem pálya a dolog, meg fogja érteni. illetve neked is meg kell értened hogy valószínűleg úgy érezte hogy el kell mondania, meg kell próbálnia. nem kell nagy lelkizést csapni, annál kínosabb lehet, csak add tudtára egyértelműen hogy NEM és kész. szerintem nagyon nehéz helyzetben lehet a barátod és erre tekintettel kell lenni.
2009. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!