Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés

14hónapja vagyok együtt a barátommal,én 17,ő 20 éves.

Nagyon szeretjük egymást,mindennap találkozunk, anya,és apa is nagyon kedveli ezt a srácot.

Anya úgy időnként elszokta mondani,hogy ha le akarok vele feküdni, szóljak neki,megérti,és segíteni fog.

Na de most jutottam arra a döntésre,hogy igen,érzem,hogy itt az ideje. Eddig petting volt, de már szeretnéék többet is. Annyira kellemetlen volt, odamentem anyuhoz, és szóhoz nem tudtam jutni,hogy hogy mondjam el,hogy le szeretnék feküdni vele..

Nem is tudom,hogy hogy kezdjem el? Elhatároztam,hogy ma igen,elmondom neki,de nem megy..:( Pedig megértené..mégis olyan..ááh.. légyszi,nálatok hogy volt? Köszönöm!


2011. jan. 30. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

" Szia anya. Mondtad, hogy szóljak ha olyan szintre lépünk a kapcsolatban, és majd segítesz"

" Az első legfontosabb, hogy ne legyél fadarab! Csináld utánam ezt a csípőmozgást: 1-2-1-2-1-2 NAGYON JÓÓÓ"


Így elképzelem ahogy mondom apámnak, hogy lefeküdtem a barátnőmmel, ő meg elkezdi nekem mutogatni hogy kell mozogni.. ÁÁÁÁÁÁÁ :'DDDD

2011. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mindennévfoglalt? ***** válasza:
Szerintem meg csak azután szólj anyukádnak, ha már megtörtént, mert nem tudom mit értesz a "segíteni fog" alatt, de ha tanácsokat ad, végig az fog járni az eszedbe AZ ELSŐ EGYÜTTLÉTETEK alatt, hogy ő mit mondott! Ez egy olyan dolog, amit magadnak/magatoknak kell kitapasztalni, mert ugye mindenki másképp csinálja :)
2011. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam neki, hagytam hogy magától tudatosodjon benne. Mondjuk mi másról se nagyon beszélünk, de az egyéni szocproblem. Tök fölöslegesnek tartom :)
2011. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!