Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy a volt barátnőm gyereket vár tőlem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. A barátnőm 17, vele kb fél éve vagyunk együtt. A volt barátnőm 19, több mint négy évig voltunk együtt. Tudom, hogy a barátnőm utálja a volt barátnőmet, mert a jó viszony megmaradt vele, a szakítás után is. Csak annyi történt köztünk, hogy már ő se és én sem voltunk szerelmesek.Amúgy semmi baj nem volt soha köztünk.Állati féltékeny volt már a kapcsolatunk elején is rá, és a féltékenykedés engem iszonyatosan tud zavarni.Köztünk amúgy még komolyabban nem történt meg semmi. De egyszer egy akkora féltékenységi jelenetet levágott, ez olyan 1,5 hónapja volt,hogy eskü azon voltam, hogy akkor csá. De valahogy találkoztam a volt barátnőmmel, és lefeküdtem vele.De már egy két nap után el is mondtam a barátnőmnek, talán lehet hogy azért is, hogy inkább dobjon ki. De azt mondta mindennél jobban szeret, meg még sosem volt szerelmes, és ezt elnézi nekem, csak nem találkozhatok a volt barátnőmmel soha többet. Nekem igazából ne tiltsa meg senki kivel ne találkozzak, a lelki nyugalma érdekében mondtam neki hogy jó. Aztán most meg kiderült, hogy a volt barátnőm terhes, és mivel rajtam kívül senkivel sem volt még soha, kizárásos alapon tőlem van a gyerek. Most ezt hogyan mondjam meg a barátnőmnek? Szerelmes gondolom kiderül mindenkinek hogy nem vagyok, viszont biztosan nem esne neki jól, mert tudom hogy ő viszont teljesen szerelmes belém. Mit mondjak neki? Előre is köszönöm!
2011. febr. 6. 11:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%
sztem te egy undorító szardarab vagy. ha nem szereted,miért szórakozol vele? nem vagy belé szerelmes? hát akkor,csak szánalomból vagy vele? És mért is feküdtél le az exeddel? undorító
2011. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%
Utálom az iylen embereket :S...
2011. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg elég ocsmány módon viselkedtél/viselkedsz. 23 éves felnőtt férfi vagy, legyen felelősségtudatod, légy komoly, ne szórakozz egy 17 éves kislány(!) érzéseivel!!!! Ha már volt képed ilyet csinálni vele, és ilyen helyzetbe tudtad magad sodorni, ahhoz is legyen vér a pucádban, hogy odaállsz elé, és otthagyod, mert neki nem lesz jó melletted. Főleg, hogy gyereked is lesz egy másik nőtől. Remélem minél hamarabb talál egy normális férfit a mostani barátnőd!
2011. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%
Az olyat mint te lelövetném. Szórakozol más ember érzésével. Nem tudom mit képzelsz magadról. Ha meg nem szereted, akkor meg szakítsál vele, nem kell játszadozni egy 17 éves kislány lelkével. Hülye paraszt
2011. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
97%

Mondd el neki is ugyanezt, amit így leírtál.

Hát, nem lesz egy egyszerű dolog, de jobb az őszinteség. A barátnőd valószínűleg ki fog dobni (legalábbis én kidobnálak).

A másik lánnyal (aki terhes lett), meg beszéljétek meg, hogy mi legyen, nem tudom, mit akartok. Ha megtartjátok a babát, akkor gondoskodj róla.

2011. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki azt is hogy lefeküdtem az exemmel...Akkor nem dobott ki, pedig a célom akkor pont az lett volna. Most meg ha így dobom ki mivel lenne neki jobb? Ha ezt elmondom neki, akkor lesz rá neki lehetősége,és akkor majd jobban érzi magát...És még annyi, lehet hogy 17(!), de egyáltalán nem én akartam összejönni vele, olyan szinten rám volt állva hónapokig, hogy elmondhatatlan, igazából én arra nem emlékszem, hogy mondtam volna hogy akkor járunk, így alakult.
2011. febr. 6. 12:03
 7/49 anonim válasza:
100%
Először is tudd meg biztosan, hogy a gyerek a tiéd-e vagy sem. 2. döntsd el, hogy vállalod-e a gyermek felnevelését vagy sem, 3. egyszer legyél egyenes és becsületes a jelenlegi barátnőddel és mondd meg neki az igazat, de Tapintatosan!! Ha fejedre olvas, tűrd el, megérdemled.
2011. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen eléállsz és elmondod mi történt. Nem kell túlragozni... Azt a gyereket meg mostmár neveld is fel.
2011. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az volt a célod, hogy szakítsatok, akkor talán szakítani kellett volna vele, nem pedig olyat tenni, ami miatt majd ő szakít. Legyél már egy kicsit egyenesebb vele! Össze se akartál jönni vele, csak "így alakult"? Na ne nevettess már..!
2011. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Mindig egyenes voltam vele, mondom azt is elmondtam neki hogy megcsaltam...A gyereket vállalom, ez egyértelmű...
2011. febr. 6. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!