Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy a volt barátnőm gyereket vár tőlem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. A barátnőm 17, vele kb fél éve vagyunk együtt. A volt barátnőm 19, több mint négy évig voltunk együtt. Tudom, hogy a barátnőm utálja a volt barátnőmet, mert a jó viszony megmaradt vele, a szakítás után is. Csak annyi történt köztünk, hogy már ő se és én sem voltunk szerelmesek.Amúgy semmi baj nem volt soha köztünk.Állati féltékeny volt már a kapcsolatunk elején is rá, és a féltékenykedés engem iszonyatosan tud zavarni.Köztünk amúgy még komolyabban nem történt meg semmi. De egyszer egy akkora féltékenységi jelenetet levágott, ez olyan 1,5 hónapja volt,hogy eskü azon voltam, hogy akkor csá. De valahogy találkoztam a volt barátnőmmel, és lefeküdtem vele.De már egy két nap után el is mondtam a barátnőmnek, talán lehet hogy azért is, hogy inkább dobjon ki. De azt mondta mindennél jobban szeret, meg még sosem volt szerelmes, és ezt elnézi nekem, csak nem találkozhatok a volt barátnőmmel soha többet. Nekem igazából ne tiltsa meg senki kivel ne találkozzak, a lelki nyugalma érdekében mondtam neki hogy jó. Aztán most meg kiderült, hogy a volt barátnőm terhes, és mivel rajtam kívül senkivel sem volt még soha, kizárásos alapon tőlem van a gyerek. Most ezt hogyan mondjam meg a barátnőmnek? Szerelmes gondolom kiderül mindenkinek hogy nem vagyok, viszont biztosan nem esne neki jól, mert tudom hogy ő viszont teljesen szerelmes belém. Mit mondjak neki? Előre is köszönöm!
2011. febr. 6. 11:49
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Szerintem korábban leírtam...szó sincs arról,hogy én kezdtem volna ki a lánnyal...ő követett lépten nyomon mindenfele még mindig, de mondom már leírtam. A másik...Az exnőm bátyja a legjobb haverom. Ő mindent tud a húgáról, még ilyen apró kis részleteket is megbeszélnek...Kitárgyalják a nő...illetve a pasi ügyeket. Meg a másik,hogy soha nem volt eljárós. Diszkóba szinte csak akkor járt, ha én lerángattam.És mostanában sem jár. De ha esetleg elment volna otthonról,és én megbeszéltem a bátyjával ezt a gyerek dolgot,akkor mondta volna hogy volt nála ez meg az, vagy ekkor vagy akkor nem volt otthon...és a bátyja otthon melózik, szóval ő pont az, aki a nap 24 órájából 29-et otthon van...Szóval én tutira megyek. Ha ostoba vagyok, ha nem.
2011. febr. 6. 14:40
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
a bátty örül ha be tud szervezni a zabigyerek apjának. ez aztán az ostobaságnak a teteje hogy te még azt is elhiszed hogy a báttya bemártaná elötted hehehehe
2011. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
jó lesz majd más gyerekét nevelni és akkora palimadár leszel hogy nem is tudsz majd róla talán majd az uj nöd rávesz egy vizsgálatra 5 év mulva miközben bebukod azt a pár millát ami a gyerekre ment addig
2011. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

XD...

Hát ez komoly...kicsit jobban benne vagyok, és kicsit jobban ismerem a helyzetet:D

De majd kilenc hónap múlva megírom, a teszt után, hogy kié volt a gyerek:D

2011. febr. 6. 14:57
 35/49 anonim ***** válasza:
Azért elég szánalmas, hogy te ilyen viccesen fogod fel. Pedig egyáltalán nem áll fényesen a szénád... :)))
2011. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Nem kell gyűjteni, pénzügyileg soha nem állt rosszul a szénánk, ha mondjuk most rosszul is áll az enyém...És senki hatására nem fogok elvenni senkit...Egyáltalán nem fogok elvenni soha senkit...akkor megírom így...nehogy valaki megint tudjon miért kötözködni...
2011. febr. 6. 15:09
 37/49 anonim ***** válasza:
Én nem a pénzügyi helyzetedre mondtam, hogy rosszul áll a szénád. Hanem az egész helyzetre....
2011. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Jólvan, én meg a gyűjts pénzt-es részre írtam a pénzügyi helyzetemet...
2011. febr. 6. 15:15
 39/49 anonim ***** válasza:
Nagy az arcod kisfiu de majd jo nagyot is koppansz
2011. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Jólvan jólvan....
2011. febr. 6. 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!