Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már hogy milyen lenne ha az aki miatt kiírjátok a kérdést elolvassa és válaszol rá?

Figyelt kérdés

vagy hogy mondjuk kiírja ő a kérdést, hogy

úgy tetszik az a lány hogy menjek oda hozzá?

és te meg azon gondolkodsz hogy milyen jó lenne ha ezt a kérdést miattad írták volna ki, és ő aki neked is tetszik? :)


2011. febr. 17. 17:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hmmm nem erre a válaszra számitottam :D

Inkabb arra, hogy NEEEM pfuuuuuujjjjj !!!!!

De azert pozitiv

2016. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31:

ha olyan meleg, akkor magamban kb úgy is reagálok, hogy "nem fúj" ahogy írtad...

de ha normális emberileg akkor én miért legyek vele bunkó gyökér?

van amikor olyannak kell lenni emberekkel, hogy megértsék mit akarunk, vagy bele kell taposni a lelkükbe, hogy felfogják milyen hülyék, vagy hogy össze kell őket törni, hogy újraépíthessék magukat sokkal jobb formában...

de szerintem az nem ez a szituáció...

ha ilyen divat b*zi már bocs a kifejezésért, akkor esélytelen lenne mindenféle kontaktus, de ha normális, akkor emberileg még tök jó kapcsolatot lehetne kialakítani...

élőben eddig melegekkel kb csak negatív tapasztalatom van, mármint ilyen nyilvánosan kimutatja, hogy meleg, de direkt irritálni akarja a népet...legalábbis eddig 2 ilyen tapasztalatom volt élőben, utazás közben...

na az ilyenekből nem kérnék...


23F

2016. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
En is igy gondolom (:
2016. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

ez érdekes sztori volt :D

Régen rengeteget néztem én is az oldalt, ma már csak ha valami égető kérdésem van :D

Változik az ember azért 5 év alatt :)

2016. okt. 1. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!