Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már hogy milyen lenne ha az aki miatt kiírjátok a kérdést elolvassa és válaszol rá?

Figyelt kérdés

vagy hogy mondjuk kiírja ő a kérdést, hogy

úgy tetszik az a lány hogy menjek oda hozzá?

és te meg azon gondolkodsz hogy milyen jó lenne ha ezt a kérdést miattad írták volna ki, és ő aki neked is tetszik? :)


2011. febr. 17. 17:15
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Na elmeselhetned ;D
2015. febr. 21. 12:39
 22/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja 😂
2016. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

most vettem észre, hogy mit írt a kérdező :D

érdekel még? :)


23F

2016. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
En 5év után néztem vissza 😂 Engem érdekel :D
2016. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Volt itt egy kérdés. Egy lány, reggel látott egy másik lányt, aki megtetszett neki. Pontos leírást adott, hogy melyik pékségben, hogy nézett ki, stb, stb. és az egyik felhasználó magára ismert :) és másnap reggel találkoztak is ugyanott, persze beszéltek előtte itt :)


23F

2016. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem mondod 😂 Amugy ennek mekkora az esélye... Elég sok kérdés van fent. Na meg nem mindenki nézi az oldalt :D
2016. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ja meg, hogy a lánynak tetszik egy làny és pont ő is a saját neméhez vonzodik. Vannak furi dolgok (: ám kőszi a sztoryt
2016. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#26:

régen amikor éjszakánkként 2-3 kérdést írtak ki minden hülyeséggel, hogy szidjanak engem azt is láttam :D de a valódi személyemre szerencsére még senki nem írt, vagyis nem tudok róla, de biztos vannak sokan akik csodálkoznának, hogy milyen kérdéseket tesznek fel róluk :)


#27:

csak a kérdező vonzódott a lányokhoz, a másik hetero :)

de ettől még normálisan elbeszélgettek :)


23F

2016. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Jó, de akkor is érdekes :D hát nem tudom, ha rolam irna valaki kerdest es latnam... :D azert en nem hiszem, hogy ledumalnek egy talit egy csajjal :) most tegyuk fel, hogy rolad irna egy fiu ... Latott a tescoban es magadra ismersz. Taliznál vele, ha tudod vonzodik hozzad? :)

L/26

2016. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29:

attól függ milyen...

én hetero vagyok, nem szeretem a melegeket...de azok nem zavarnak akik a 4 fal között élik ki és nem az utcán direkt az emberek arcába nyomják, "csak azért is" módon...

ha normális lenne, talán beszélgetnék vele de kizárólag barátilag max! tehát semmi többre nem lehet esély, de kiírhat egy csaj is ilyen kérdést, ha épp ismerkedem valakivel, vagy barátnőm van, akkor vele is MAX barátilag találkoznék...attól, mert épp tetszem neki, még lehet köztünk barátság, HA mindketten akarjuk!


23F

2016. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!