Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rockereknek milyen "tipikus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rockereknek milyen "tipikus" lányok jönnek be? -nem muszáj rockernek lennie csak " keményebb zenét hallgasson " :D

Figyelt kérdés

aki ugyanolyan zenét hallgat vagy ulyanolyan málhába jár..

szóval így .. :)

remélem érthető kérdés.. :D


2011. febr. 21. 20:09
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

utolsó!

még midnig nem arra gondoltam hogy kinek mi szolgál önkifejezésül.. :D

azt kérdeztem hogy a rockereknek vagy az " ilyeneknek " az ilyen típusú lányok jönnek e feltétlen. :)

és nem azt h te minek érzed ezt-meg azt meg h a pasi/csajod mit hallgat. :)

bocsánat hogy így írom de ez van.. :)

utolsó előtti pacsi vissza! :D

2011. febr. 21. 20:36
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi pénzért nem járnék mainstream csajjal. Kell, hogy legyen valami közös az érdeklődési körben, egy helyre el tudjunk menni anélkül hogy valamelyikünk szarul érezné magát... De metálossal, punkkal, gothtal, pscihobillyivel, rockerrel összejönnék.

Meg amúgy is szexi a sok tetoválás, sötét vagy extrém színű haj, bőrcuccok.

Kat von D, Brody Dalle, Joan Jett, Cristina Scabbia, Anne Nurmi, Diamanda Galás, Elvira, Razorcandi nagyon bejönMivel eleve ezek a csajok tetszenek, nem nagyon találom esztétikusnak a narancssárgára szolizott gumicsónakszájú libákat.

2011. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

bár így 6× visszaolvasva..

lehet benne valami :) most így este 8kor -lassan 9 - megértettem.. :) de akkor s eérdekelt hogy kid mit hallgat :)

2011. febr. 21. 20:39
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Próbáltam értelmet csempészni a kérdésbe.

Mi az, hogy rocker? Mi az hogy "ilyenek" ?????


Az, hogy rock zenét hallgat, vagy úgy is öltözködik, vagy mit takar ez neked? Ha ezt megfogalmazod, értelmet nyer (remélem) a válaszom.


Egyébként annak ellenére, hogy teljesen összefüggéstelen a kérdésed, és a kommentejeid is, használható választ adtam, a saját példámon keresztül.

Csak úgy látszik a fogalmazáson kívül a szövegértéssel is gondok vannak.

2011. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
az " ilyeneket " direkt tettem idéző jelbe mer tnem ugy értem csak már lezsibbadt aggyal nem találtam megfelelő szavakat rá. :) hagyjuk inkább aki érti érti, aki nem nem. :)
2011. febr. 21. 20:52
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tetszenek a metalos/goth stb... csajok igen. Van bennük vmi különleges, de lehet h csak a sok zúzós zene mosta olyanra az agyamat hogy őket lássam szépnek :)

Emellett még a szolid, visszafogott csajok tetszenek, akiről azt mondanád h könyvtárban üldögélős kb:)

A lényeg, ami biztos, hogy a szőke-rózsaszín-szolis műnő kombináció nagyon taszít. Persze láttam már szép szőkét is, de nagyon keveset.

2011. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 22. 15:48
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem elvárás, de előnyt jelenthet ha a lány rock, metál, goth, stb zenét hallgat. És ha még úgyis öltözködik, akkor csorog a nyálam:P

21F

2011. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Én kemény és nyálas zenét is tudok hallgatni. Szóval stílustol függetlenül a jó nők jönnek be (ebbe az aranyos kinézetűek is belefoglaltatnak). De a külső és a belső passzoljon. Legyen hűséges, ne buta mint a segg. Ha ilyen, akkor sok mindere lehet lehetősége.
2011. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

h érted hogy külső és belső passzoljon?

sok féle képpen lehet érteni.. :)

2011. febr. 23. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!