Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rockereknek milyen "tipikus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rockereknek milyen "tipikus" lányok jönnek be? -nem muszáj rockernek lennie csak " keményebb zenét hallgasson " :D

Figyelt kérdés

aki ugyanolyan zenét hallgat vagy ulyanolyan málhába jár..

szóval így .. :)

remélem érthető kérdés.. :D


2011. febr. 21. 20:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az sokkal fontosabb hogy az adott zenei stíluson belül legyen ízlése.

És szerintem egy hosszú távú kapcsolatnál igenis fontos, hogy hasonló legyen a két ember, nagyjából ugyanazon a szórakozóhelyen érezzék jól magukat (sokáig úgyse bírja a metált a kiscsaj akkor majd mennek külön és kész a féltékenység), ugyanaz legyen szexi (pl egy átlag ember lehet, hogy undorodik a sok tetkótól), élet többi területén is hasonló legyen az ízlés ("ne vedd fel már megin' azt a banakcsot mert ronda"). hasonló gondolkodásmód, pl. a házi kedvenc szóra a legtöbb ember nem egy egy tenyérnyi pókra vagy méteres kígyókra gondol. Meg péntek esti romantikaként se biztos, hogy szeletelős horrort akar nézni.

Remélem érted miről beszélek.


Nem különcködésből, de egy tpikus tucat ember ezektől hosszú távon kibukik. Erre nem lehet kapcsolatot alapozni. Inkább keresek magamfajtát aki azért szeret mert olyan vagyok amilyen.

2011. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
mmmm... milyen igaz :)
2011. febr. 24. 14:23
 33/37 anonim ***** válasza:

Én pl 24 éves srácként a metalon belül mindent hallgatok kb, de a "kemény" tényleg relatív. Az arch enemy na az már eléggé ottvan, de egyik másik zene amit linkeltek az light nagyon :) Amúgy meg régi nightwish, megadeth meg ilyesmiket kedvelek leginkább. De az h "kemény nálam itt kezdődik http://www.youtube.com/watch?v=qc98u-eGzlc

persze ettől 1000x keményebb zenék is vannak csak van ami már hallgathatatlan. A lényeg h a csaj tolerálja ezt a fajta zenét, meg ne rinyáljon h "fujj megint nyígatod azt a gitárt, ne csináld :D"

2011. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Jó zenéket hallgattok:D
2011. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

:D:D

én imádom hallgatni mikor valaki gitározik.. :) ( kivéve ha a boci boci tarkát vagy a hull a pelyhes fehér hó-t( havat :D ) játsza :D )

2011. febr. 26. 12:23
 36/37 anonim ***** válasza:
Te tudsz gitározni?:)
2011. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok.. :( szerettem volna megtanulni, de nem találtam normális tanárt és a zeneiskolák is megteltek..
2011. febr. 26. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!