Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének az én helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének az én helyemben ha a legjobb barátnőm rámászna arra a fiúra akivel majdnem összejöttem és még mindig tetszik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az ilyen nem is igazi barátnő! Én biztos elbeszélgetnék vele. Bár az már rossz, hogyha mondani kell neki, mert gondolom tudta, hogy tetszik neked a srác.
2009. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

noha azért nem igazán szimpatizálok a barátnőddel sem, de azért a "majdnem összejöttem és még mindig tetszik" egy nagyon-nagyon rossz szöveg.

Azért mert te szerencsétlenkedsz, miért kellene neki is ücsörögnie és nem kezdenie semmit a lehetőséggel?


Az élet harc babám, a párválasztás meg főleg. Ha lemearadsz, akkor kimaradsz.

2009. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kössz szépen de nem ilyenekre vagyok kiváncsi meglátom te mi tennél ilyenkor...egybként szerencsétlen az aki mondja...
2009. febr. 18. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha csak majdnem jöttél össze vele, akkor bizony a barátnődnek is ugyanúgy szabad a pálya,mint bárki másnak. Valószínűleg a barátnődnek ugyanúgy tetszett, mint neked, egyenlő esélyekkel indultatok, és ha te nem kellettél a srácnak, akkor a másik lánynak ugyanúgy joga van próbálkozni. Ez van.
2009. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszoló vagyok. Szerintetek tényleg normális dolog, ha a legjobb barátnő rámászik arra a fiura, aki neki tetszik? Az ilyen nem barátnő!!!!!!
2009. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
És ha a barátnőd azzal a fiúval boldog lenne és a fiú is vele? Azzal nem törődsz? Miért tehetnek ők arról, hogy te nem tudtál vele összejönni? Ha a lány, csak a te bosszantásodra jön vele össze az valóban gáz, viszont ha tényleg tudnák egymást szeretni, akkor ronda dolog tőled, hogy csak irigységből és bosszúból veszel össze a csajjal..
2009. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nők között nem működik a begyárbecsület... amúgy tudja a barátnőd, hogy neked tetszik? És mi lenne, ha vele beszélnéd meg, nem itt keresnél önigazolást.
2009. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Erre mondják: amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Szóval neked az a gondod, hogy a barátnőd nincs tekintettel az érzelmeidre, miközben te ugyanúgy nem vagy tekintettel az ő érzelmeire. Igazából ezt vele kell megbeszélni, de előtte gondolkodj el azon, amit az előbb írtam. szerintem uganis tökéletesen ugyanolyan "bűnösek" vagytok ebben mind a ketten.

Azmeg, hogy mindíg tetszik egy dolog. nekem rengeteg volt szerelmem tetszik még mindíg, de ettől még nincs jogom lefogalni őt magagamnak életük végéig.

2009. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenképp beszélnék a "barátnőmmel".De az biztos hogy ezt rendesen megjegyezném magamnak.
2009. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Az egyik barátnőd?

Az ilyet szerinted még ennek lehet hívni?

2009. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!