Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének az én helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének az én helyemben ha a legjobb barátnőm rámászna arra a fiúra akivel majdnem összejöttem és még mindig tetszik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, szerintem a fiú tudja, h mindkettőtöknek tetszik, és ha értelmes, akkor választ egyet közületek. A fiú nem tárgy, h azé lesz, aki először mászik rá.. Mondd neki, h neked is tetszik, hadd válasszon, és reménykedj, h téged fog :D
2009. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek is tetszik, ahogy neked is. Ti nem jöttetek össze, csak majdnem, ami azt jelenti, hogy nem. Akkor a barátnőd miért ne próbálkozhatna? Meg is fordíthatnánk a dolgot, ha tudtad, hogy a barátnődnek tetszik, akkor te miért próbálkoztál a sráccal?? Ejnye-ejnye.. Egyébként meg hadd döntse el a srác, hogy akarja-e bármelyikőtöket!
2009. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Erről jut eszembe, az évfolyamomon belül van egy szerintem kedves csaj, és teccik neki az egyik osztálytársa, természetesen fiúba szerelmes, na szóval az egyik "barátnőjének" mindig az ölébe ül az említett srác, és a kiscsaj nem küldi el, sőőt. Na vajon az , hogy eshet neki?! Szerintem az ilyen lány egy nagy ri*anc, és nem is barátnő.

De a lényegre, én elküldeném őket a francba, mind a kettőt, nem érdemes enegiát, időt rájuk pazarolni, ha egyszer ilyen hülyék... El kell felejteni mind a kettőt!!

2009. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!