Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelt kérdés
az wolt h eggyik nap csintem magamról pár meztelen képet mert sztem jó testem wan. ezeket el küldtem a barátaimnak és monták h jol nézek ki.. hétwégén amikor bulizni mentem akk egy kicsit szexibb rucit vettem fel és úgy táncoltam. ezt a szexi rucit nem ugy kell érteni hogy alig wolt rajtam wmi.. egy miniszoknya meg egy kiwágott felső. ennyi wolt. szówal miközbe táncoltam több pasi is rám mászott mert biztos nem tudták hány éwes wagyok. az egyik fiu megkérdezte hogy meg-e mutatom a mellemet, és én mondtam h igen. na hát megmutattam neki és meg fogdosott meg minden.. ez nem kurwás? :SS
2011. márc. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
93%

Remélem ez valami vicc.. még szép hogy ribanc vagy :D


L/17

2011. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 BaKs ***** válasza:
100%
De, ez az. Megoldottuk a kérdést.
2011. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

de még mennyire, hogy egy rib@nc vagy. :) ráadásul ingyen rib@nc. phuj!

(persze ha nem kamu a kérdés)

2011. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
21%

küldesz nekem is egy képet??

tuti jól nézel ki..:P

2011. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
100%
olvasd el még egyszer amit leírtál, gondolkozz egy kicsit, és tudni fogod a választ. :) amúgy ez a w-zés szánalmas.
2011. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 Luluko ***** válasza:
100%
basszus 13 éves vagy istenem te NORMÁLIS VAGY? 16F
2011. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

13 vagy és így viselkedsz? egy önelégült beképzelt ribi vagy, kedveském


17/L

2011. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

remélem fake.

ha nem, akk gratulálok h ennyi eszed van 13 évesen.

az külön csodás, h duplaw-k nélkül nem lehet élni, 13 évesen bulizni kell járni p*csát alig takaró köldökig kivágott cuccokban, gondolom 10centis sarkakon minimum és a smineked is elég jó lehetett ha többnek néztek ennyivel a korodnál.

sok eszed lehet ha a meztelen képeidet a barátaidnak küldözgeted, ahoz is gratulálok. és persze vadidegeneknek mutogatok magad, és egy buliban végig megy rajtad a fél város (cska épp nem a szó szoros értelmében) áh, nem vagy k.vás. ha ez nem ribancság, akkor szerinted mi az?

2011. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen. Ki kell, hogy ábrándítsalak! Akkora qrva vagy, hogy... Bulizni mész már 13 évesen? Ráadásul ez az írás! Gratulálok a szüleidnek, mert alaposan elb*szták a nevelésed!!! 15/L
2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy a többieknek, ők az előítéletek rabjai...

Az helyes válasz a kérdésedre...hmm. Attól függ hogy tényleg jól nézel e ki. Linkeld ide azt a meztelen képet magadról hogy eldönthessük :P

(persze ha nem kamu a kérdés mert akkor a qrva anyádat)

2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!