Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelt kérdés
az wolt h eggyik nap csintem magamról pár meztelen képet mert sztem jó testem wan. ezeket el küldtem a barátaimnak és monták h jol nézek ki.. hétwégén amikor bulizni mentem akk egy kicsit szexibb rucit vettem fel és úgy táncoltam. ezt a szexi rucit nem ugy kell érteni hogy alig wolt rajtam wmi.. egy miniszoknya meg egy kiwágott felső. ennyi wolt. szówal miközbe táncoltam több pasi is rám mászott mert biztos nem tudták hány éwes wagyok. az egyik fiu megkérdezte hogy meg-e mutatom a mellemet, és én mondtam h igen. na hát megmutattam neki és meg fogdosott meg minden.. ez nem kurwás? :SS
2011. márc. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

a képesnek üzenem: nem azért írtam ki h wiccelődj wele-.-

Bexyke, arrol szó nem wolt hogy erre büszke is wagyok..

2011. márc. 14. 16:54
 12/58 anonim ***** válasza:
NEm vagy ribanc, csak.
2011. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
83%
Minta példány ^^
2011. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vagy büszke rá, akkor miért csinálod?

de kérlek, legelső lépésben szokjatok már le a W-ről :S lgyszives!

2011. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora kamu... És tanulj meg írni.

Amúgy tudom ajánlani ezt a könyvet: [link]

Hidd el, hasznos lesz

2011. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nagy atyai pofon kellene neked, mert 13 évesen (sőt idősebben sem) illene így viselkedni. Szánalmas kis liba vagy, csak sajnálni tudlak. Bulizás és qurválkodás helyett inkább vedd elő a nyelvtankönyvet, tanulj meg helyesen írni és fogalmazni. Ezek után ne csodálkozz, ha ribancnak tartanak. Ilyen viselkedéssel az vagy!
2011. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
kaaamuuuuuu
2011. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Kikaptad a V-t a klaviatúráról? Vagy netán nem találod? Szokj le erről, mert ha netán eljutsz érettségiig, úgy áthúzzák, hogy leshetsz.
2011. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
100%

Basszus, hát jó nagy kurv@ lehecc :)

15/F

2011. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
30%
a képes vagyok... nem viccelődtem.. akk legalább a neved mond meg vagy küldj privátban msn-címet vagy vmi hasonlót...
2011. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!