Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelt kérdés
az wolt h eggyik nap csintem magamról pár meztelen képet mert sztem jó testem wan. ezeket el küldtem a barátaimnak és monták h jol nézek ki.. hétwégén amikor bulizni mentem akk egy kicsit szexibb rucit vettem fel és úgy táncoltam. ezt a szexi rucit nem ugy kell érteni hogy alig wolt rajtam wmi.. egy miniszoknya meg egy kiwágott felső. ennyi wolt. szówal miközbe táncoltam több pasi is rám mászott mert biztos nem tudták hány éwes wagyok. az egyik fiu megkérdezte hogy meg-e mutatom a mellemet, és én mondtam h igen. na hát megmutattam neki és meg fogdosott meg minden.. ez nem kurwás? :SS
2011. márc. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rá büszke? Akkor miért csinálod?

Dehogy nem vagy rá büszke..Hisz te magad csinálod-engeded az ilyen dolgokat..

Szánalmas kurv@ vagy már 13 évesen,ne csodálkozz ha megerőszakolnak valami sötét utcában..

2011. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
92%

1 tanulj meg magyarul!

2 remélem, apád és anyád egy akkora büdös nagy taslit leken neked, hogy a fal adja a másikat

3 és igen, egy jó nagy ribanc vagy!

2011. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, azt mondd már el, hoyy miért érezted szükségét annak, hogy meztelenül fotózd magad és "szexi" ruhában elmenj bulizni, utána pedig hagyd, hogy megfogdossanak? Komolyan érdekel, hogy mi indokot tudsz felhozni emellett ilyen idősen.
2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy r..nc vagy, mert ítélkezéssel nem mégy semmire, de tévúton jársz, fel kéne fognod, hogy ez nem menő, hanem gáz.Csak azért nem mondják a fiúk a szemedbe, mert bámulni + megfogdosni, azért az jólesik nekik (ők is nagy taplók egyébként) De hogy a hátad mögött mit mondanak.. Ha azt tudnád, magadtól leszoknál erről a viselkedésről. Még nem lenne most se késő!
2011. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
A masik gyerek is eleg szanalmas hogy keri a kepet meg msn cimet!M1 az a lenyeg h en is ismerek egy ijen csajt es akarta hogy csinaljam fel.de mondtam neki gondolkozz mar banyek 13 eves vagy.sztem nem eri meg enyi idosen elkezdeni.lesz idod boven nem maradsz le semmirol.ja es igen sztem is ribanc vagy. 15/F
2011. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Ribanc vagy. Majd ha idősebb leszel, már hívhatunk k*rvának is. :) (Vagy kitudja már lehet, hogy az vagy.)
2011. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
kamu :)
2011. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

úristen, nagyon remélem hogy kamu:D leégeted a fiatalabb társadalmat bmeg..:D

13l

2011. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

ÉS ÉN EZT KIHAGYTAM, EZT NEM HISZEM EL???!!!



Pedomaci

2011. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
ribancos és nem szokás a magyarban a w
2011. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!