Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelt kérdés
az wolt h eggyik nap csintem magamról pár meztelen képet mert sztem jó testem wan. ezeket el küldtem a barátaimnak és monták h jol nézek ki.. hétwégén amikor bulizni mentem akk egy kicsit szexibb rucit vettem fel és úgy táncoltam. ezt a szexi rucit nem ugy kell érteni hogy alig wolt rajtam wmi.. egy miniszoknya meg egy kiwágott felső. ennyi wolt. szówal miközbe táncoltam több pasi is rám mászott mert biztos nem tudták hány éwes wagyok. az egyik fiu megkérdezte hogy meg-e mutatom a mellemet, és én mondtam h igen. na hát megmutattam neki és meg fogdosott meg minden.. ez nem kurwás? :SS
2011. márc. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Miért? Mert dúl benned a felsőbbrendűség érzése. És tudod mi a vicc? Akik azt mondják a fiatalok ilyenek, valszeg nem mindre értik, neked viszont egy ribancról a 'rézbőrű' ugrik be, mintha csak ott lennének ilyenek(és különben is rájuk inkább a rossz helyesírás jellemzőjük, amelyiknek).
2011. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Mert a ebben a kérdésben annyira látszik, hogy tud helyesen írni... szerintem is elmehetne ezzel versenyre. -.-

Nem azt mondom, hogy csak azok ilyenek, akiknek a bőre színe nem egyezik mondjuk az enyémmel. Hanem, hogy mivel tőlük ezt látják, hogy ez a menő, attól lesz olyan, ami. Saját belátásból nem feltétlen...

(Miért is dúl bennem a felsőbbrendűségi érzés?)

2011. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

"akiknek a bőre színe nem egyezik mondjuk az enyémmel. Hanem, hogy mivel tőlük ezt látják," Nem fogtad fel a lényeget.

Szóval szerinted az egész világon a cigányok terjesztették szét a 'ribancizmust'? Qrvára nem. Ugyanolyan arányban vannak minden népben.

A duplawézés és rövidítés pedig direkt elkövetett helyesírási hiba...

2011. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
nem tom de egy képet küldhetnél nekem is :)
2011. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
énis kérnék képet :D
2011. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
75%
Valamelyik modi törölje már a kérdést legyen szíves, mielőtt a 13 éves kis hülye még több pedofilnak küld pucér képet magáról!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Kib aszott nagy ring yó vagy!!! :D sok sikert a sarkon!! ;)

de egy képet elfogadnák én is!! xP

jah igen és ez az írás... még nagyobb rib ancá tesz!!

2011. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
nem mered elküldeni nekem e-mailba a meztelen fotod ! HANGVAAGY
2011. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim válasza:

Hát nem épp ribanc de szerintem de folytasd mert az lehetsz


16/F : )

2011. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne aggódj attól mert ezt csináltad,

lehet hogy most ribinek néznek,

de kijavíthatod "bűneid" ha megváltozol...

Előzször is minnél hamarabb kérd/vedd vissza a képeket, mindenhonnan töröldki/szedd le.

Lehet hogy nem fog sikerülni, de azért próbálkozz.

A másik öltözködj szolídabban, ne járkálj bulizni ilyen helyekrre, meg is büntethetnek mert még nem vagy annyi idös,

és változtass a viselkedéseden.

Nem lessz könnyű,

de azért sok sikert:)

2011. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!