Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akk most ribanc wagyok? 13/L

Figyelt kérdés
az wolt h eggyik nap csintem magamról pár meztelen képet mert sztem jó testem wan. ezeket el küldtem a barátaimnak és monták h jol nézek ki.. hétwégén amikor bulizni mentem akk egy kicsit szexibb rucit vettem fel és úgy táncoltam. ezt a szexi rucit nem ugy kell érteni hogy alig wolt rajtam wmi.. egy miniszoknya meg egy kiwágott felső. ennyi wolt. szówal miközbe táncoltam több pasi is rám mászott mert biztos nem tudták hány éwes wagyok. az egyik fiu megkérdezte hogy meg-e mutatom a mellemet, és én mondtam h igen. na hát megmutattam neki és meg fogdosott meg minden.. ez nem kurwás? :SS
2011. márc. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitudja hányan látták a melled meg a puncidat, és még élvezed is, hogy bárki fogdoshat, akkor szerinted egy ilyen lányról mi a véleményünk?
2011. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Fuuton ***** válasza:
100%

Oh My God!

1, Én már azért leribancoználak, mert mindent 'w'-vel írsz!

2, 13 éves vagy, még személyid sincs, azt már bulizol, meztelen képeket csinálsz magadról, meg sorolhatnám...

Hát, elszomorító, hogy hová süllyedt az emberiség.

Meg kell hogy mondjam, te vagy a legnagyobb ribanc akiről eddig hallottam.

Vannak neked normális szüleid, akik megmondanák neked, hogy hol fogsz kikötni, ha így folytatod?

Hát őszinte részvétem, hogy ilyen félresikerült vagy.

Sayonara.

17/F

2011. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
"rucit vettem fel" Hiba! Ezt nem w-vel írtad!
2011. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 évesen csókolóztam először. Akkor a "mi világunkban" még egy 13 éves gyerek legózott és barbizott javában. Az volt a nagy szám, ha egy fiú megfogta a kezemet, erről beszéltünk vagy egy hétig a barátnőkkel.

Ebben az a legszebb, hogy ez nem is olyan régen volt, hiszen még csak 21 éves vagyok. Ennyit romlik a világ. De ez nemcsak a te hibád. Elsősorban a szüleidé.

Mellékesen megjegyezném, hogy a szex nem menő, nem attól leszel felnőtt, hogy mutogatod magad és engedsz mindenkinek mindent. Még kislány vagy, és jó darabig még az is leszel. Majd idősebb korodban bánni fogod, hogy nem volt gyerekkorod, mert te felnőtt akartál lenni...

2011. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Kislány,nagyon félre lettél nevelve, vagy egyátalán nem neveltek.Jó tested van, ezért meztelen képeket csinálsz magadról??Még bőven gyerek vagy, gyerek testtel, nem ez a lényeg,hanem hogy képeket csinálsz és küldözgeted,semmilyen korban nem normális dolog ,de 13 éves csitriként meg főleg.A te korodban barbiztam, és kb 15 voltam mikor volt"barátom", fogtuk egymás kezét,szájra puszi ennyi.19 évesen vesztettem el a szüzességem,21 éves vagyok nem vagyok öreg, na de amit te csinálsz felháborító,és undorító. Remélem kapsz egy-két szülői pofont mert rád férne.Tanulj meg írni, mert kivágnak az érettségiről,ha egyátalán eljutsz odáig.A kérdésedre a választ te is tudod,ha elég értelmes vagy,és végig olvasod amit tettél.Szállj vissza a földre,változtass a viselkedéseden,mert így egyenes úton vagy a k***aság felé!
2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

küld el nekem privibe az msn cimed, és majd megmondom hogyan teheted ezt mind jóvá és nemfognak ribancnak nézni!

Tutitippem van ! ;)

2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
LOL :D hát ilyen szerintem nincs, hogy ez mekkora FAKE! :D:D
2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Szentséges úristen! El kell hogy szomorítsalak,de valóban r*banc vagy..én is 13 éves vagyok,de nekem még a csók is nagyon maximum dolog :O eszembe sem jutna bulikba járni..főleg nem magamat mutogatni :S

szánalmas..

2011. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
küldd el az MSN-címed :)
2011. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
83%

Miért van olyan érzésem, hogy ribizli barátnénk vagy rézbőrű, vagy körülveszik a rézbőrűek? (Nem, nem őslakosok, hanem a hiperpigmentáltak.)

Amúgy ja, az vagy. Tudjátok mi a vicc? Az ilyen kis szarcsimbókok miatt hiszik azt, hogy az összes korombeli ilyen..

13/L

2011. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!