Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ilyen srác leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ilyen srác leszólítana az utcán mi lenne a reakciótok lányok? (kép is van)

Figyelt kérdés

Már volt fönt az oldalon a képem egy másik kérdés kapcsán

csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, eléggé lent van az önbizalmam a lányok terén és nem nagyon merek kezdeményezni


[link]


2011. ápr. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:)
2011. ápr. 1. 19:20
 12/53 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya! Sőt! Még ha önbizalmad is lenne, hát akkor húúú..szerintem te lennél az ideálom! :)
2011. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

igaza van a többségnek, helyes vagy (egyébként már tettél fel egy régebbi kérdésnél magadról képet, igaz?:D)

szóval, hol laksz?:)

2011. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, szóval én lennék a világ legboldogabb embere, ha egy ilyen félisten szólítana le az utcán.:D
2011. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

szerintem is jól nézel ki... :)

csak fiatal vagy hozzám ;)

2011. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
o.O
2011. ápr. 1. 19:31
 17/53 A kérdező kommentje:

pedig eskü valamiért , nem tudom magam ilyennek látni :S

lehet hogy csak a hibát keresem magamban?

2011. ápr. 1. 19:31
 18/53 anonim ***** válasza:
De most komolyan...milyen hibát látsz magadban? Mert szerintem így vag tökéletes, ahogy vagy! ^^
2011. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
nem tudok sajna magyarázatot adni, görcsöl a gyomrom ha ismerkednem kell, nem tudom miért... elkeserítő
2011. ápr. 1. 19:37
 20/53 anonim ***** válasza:
De ha tudnád, hogy mekkora sikered lenne, ha lenne önbizalmad és mernél ismerkedni! És tisztában lehetnél azzal is, hogy tök helyes vagy, szép az arcod, és a hajad áááh...!Helyes vagy nagyon hidd el! :) o.O
2011. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!