Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ilyen srác leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ilyen srác leszólítana az utcán mi lenne a reakciótok lányok? (kép is van)

Figyelt kérdés

Már volt fönt az oldalon a képem egy másik kérdés kapcsán

csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, eléggé lent van az önbizalmam a lányok terén és nem nagyon merek kezdeményezni


[link]


2011. ápr. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

19:33 jól bezsongtál ám :'DDD


Amúgy tényleg változó mindenkinél, hogy hogyan reagál. Van, akinek ez természetes, és azonnal benne van az ismerkedésben, és van olyan, aki menekül :D Na meg persze az se mindegy, hogy milyen dumával nyomulsz ;)

És csak hogy növeljem én IS az önbizalmad valamennyivel, egész helyes vagy :)

2011. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
37%
Nekem aztán tök mindegy hogy néz ki az illető, ha leszólítana, én biztosan ignorálnám. Az utcán való leszólítás borzasztóan gáz.
2011. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem miért nincs önbizalmad, helyes vagy. Figyelj volt egy álomsrác a sulinkban, barna bőrü, kék szemű, nagyon kigyúrt és egyszerűen annyira helyes volt..:) Szóval folyton engem nézett és láttam, hogy stírölt próbált szemezni és úgy csinálta, hogy direkt lássam. Ezzel kicsit incselkedett is velem.:) Egyik nap leszólított a suliban és lekoptattam nem viszonoztam. Hiába jött be, de nekem ez úgy nem tetszik, ha leszólítanak úgy érzem ilyenkor magam, mintha egy kirakatbaba lennék, akit csak úgy megbámulhat. Sokkal jobban értékelem, ha udvarolnak. Sok visszautasítást kap az ember, de ez van.:)
2011. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

Am nekem bejövősek a szende srácak,és mikor csak hebeg habog olyan cukiii...Nekem még így is tökéletes lennél és elfogadnálak téged :)

Legyen önbizalmad,hidd el nem vagy csúnya:)

2011. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Te nekem nagyon hasonlítasz ebből a szögből arra a barátok köztös kölyökre. :D Vagyis talán csak a szemed. Amúgy a lényeg,hogy mindegy mivel szólítod le csak látszódjon rajtad, hogy magabiztos vagy. Persze vannak kivételek amiket azért ne mondj. :D
2011. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim válasza:

hova valósi vagy?:P

18/L

:D

2011. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Budapesti :)
2011. ápr. 1. 21:13
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

valami randa srácra számítottam, erre meg ÁÁÁÁ

k*va helyes vagy :D :D

2011. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Most nem értem...


Az a problemad, hogy a kulsod kevesnek erzed, hogy megszolits egy kedves, szep lanyt?


Én hetero fiú vagyok, de sztem helyes csavo lehetsz, egy kicsit ketyós nézéssel...


Es miért az utcan akarsz ismerkedni? Tok hulyeseg...

Ha felenk vagy, en a helyedben mindenkepp az ismeretsegemben probalkoznek.

2011. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Nem vagy konkrétan az esetem, de ha nem lennék foglalt még esélyt is adnék, nem vagy azért csúnya.

21/L

2011. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!