Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ilyen srác leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ilyen srác leszólítana az utcán mi lenne a reakciótok lányok? (kép is van)

Figyelt kérdés

Már volt fönt az oldalon a képem egy másik kérdés kapcsán

csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, eléggé lent van az önbizalmam a lányok terén és nem nagyon merek kezdeményezni


[link]


2011. ápr. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is helyes vagy,de az utcán ismerkedéshez azt hiszem én is túl paranoiás vagyok. Szóval hiába helyes az illető inkább lekoptatom mert elég gyanakvó vagyok ismeretlenekkel. De csomó más helyen ismerkedhetnél és biztosan sikered lenne! Csak ne nyomulj nagyon,egyszerűen legyél természetes,kedves a lányokkal akkor talán nem is fogsz annyira izgulni . Tényleg nincs okod rá:)

2011. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy 'van barátom, szal bocsi :P' és szerencsére így is van ^^
2011. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
szerintem az összes válaszlótól megkaptad hogy rohadt helyes vagy.mostmár mehetsz csajozni : DD és egyébként tényleg nagyon jól nézel ki : D remélem nekem is ilyen pasim lesz egyszer : D hajrá
2011. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Lehet helyes lennél, de ez a kép... nagyon előnytelen, szinte ijesztő. Én így nem tudlak helyesnek látni.
2011. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy, és hasonlítasz Patrick Swayze-re. Ha nem lenne barátom éppen, akkor szívesen venném, hogy leszólítasz. Persze sok minden függ a stílustól, ha úgy jössz oda, hogy 'megadod a számod?' az kicsit gáz, de ha pl. van egy bevezető szöveg, hogy 'nézlek egy ideje, és nagyon megtetszettél, lenne kedved beülni valahova?' az szimpi lenne:)
2011. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Tökéletesen nézel ki, teljesen a barátomra emlékeztetsz=)
2011. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

mosolyogjál gyúrjál napozzál még egy kicsit gyik-ságok kérdezése helyett

nekem ez a kép egyáltalán nem tetszik, ettől még lehet lehengerlő a stílusod. bár nekem nem ez jött le. bocsi, csak őszinte voltam.

2011. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyes vagy :) és pluszpont, hogy az egod nem verdesi az eget :) szóval hajrá :)

16/L

2011. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Semmi olyan nincs a kinézetedben, ami gáz lenne. Olyan jellegű arcod van, amiből bármit ki lehet hozni. Számít az öltözködés és a kisugárzás. Az öltözködéseden könnyebben tudsz alakítani, ha kell, viszont annyira át tudja alakítani az ember arcát az, hogy van e önbizakma, vagy nincs, mint az állat. Ennyi dicsérő szó után a külsőd felől megnyugodhatsz, kicsit hízhatna már a májad és minden fasza lesz.
2011. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
azóta se jött meg az önbizalmad? :S
2011. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!