Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ekkora barom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora barom? Miért nem kell senki?

Figyelt kérdés

Teljesen egyertelmu jeleket kuldenek felem a lanyok, amit eszre is veszek, de nekem egyszeruen nem kell senki es nem tudok a miertre valalszolni, pedig nincs baj a kinezetukkel.

Elnezegetem oket, ahogy csinaljak, de nem erzek semmit belul, se kivul.


Pl. ulok a metron, velem szembe egy csaj nagyon szep volt, a szaja leginkabb, majd amikor neztem, belenezett szemembe es korbenyalta az ajkait, kozben meg hunyoritott kicsit, majd mosolygott, de en csak lestem. :|


masik.

vonaton ulok. felszallt valahol egy csaj, jon...leul oda kicsit odebb mar akkor is nezett, majd mielott szallt le, kepes volt felemelni a segget es fel szemmel kinezett szek hattamlaja mogul, egyenesen a szemembe, mert nemtom miert.


akkor olyan is volt, hogy ulok egy parkban, a padon, 2 bebi odaulnek mellem, egyik egyik, masik masik oldalamra, es "rajtam" keresztul beszelgettek, arrol hogy ki hogy szakitott a pasijaval miert, en persze egy mukkot nem szoltam :|


de meg sorolhatnam...egyszeruen semmifele erosebb szivverest nem erzek ilyen helyzetekben. Fog ez valtozni? :S

22 vagyok, es meg sehol nem tartok...(vicceskedoknek elmondanam hogy a pasik, nem erdekelnek)


2011. ápr. 18. 13:19
1 2
 1/17 Panda Péter ***** válasza:
OMFG
2011. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem is volt még párkapcsolatod?
2011. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kissé begörcsölve a dolgoktól? Sokan arra várnak, és imádják ha egy csaj kezdeményezik.
2011. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ez fura, de akkor nem is akarsz párkapcsolatot?
2011. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

gáz, nem gáz, de még nem volt. csalódás meg semmi nem ért, ami miatt megváltoztam volna... és szerintem nem is vagyok egy don juan...


Hogy párkapcsolatot akarok-e? Hat, hogy oszinte legyek, nemtudom. Neha jo lenne mellem valaki, neha pedig egyatalan nem.

2011. ápr. 18. 13:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor te kb olyan vagy mint én, csak nálam ez abban nyilvánul meg h senkit sem tartok jónak magamhoz, 21/L
2011. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki senkit nem tart magához elég jónak, az egyedül marad végül, irgalom nélkül.

Az évei elszállnak és senki nem adja vissza a fiatalságát, nem kizárt, hogy megkeseredett vén öregapó/anyó is lehet belőle. :(

2011. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még eddig nem akadt ezek között a lányok között senki, aki megfogott volna, akiben láttál volna valami vonzót. De még lehet. Ami késik, nem múlik. Az ember alapjában társas lény.
2011. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
meleg vagy!
2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

13:40

Azaz alkudjon meg, ha ló nincs, jó a szamár is alapon? Cuki.

2011. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!