Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ekkora barom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora barom? Miért nem kell senki?

Figyelt kérdés

Teljesen egyertelmu jeleket kuldenek felem a lanyok, amit eszre is veszek, de nekem egyszeruen nem kell senki es nem tudok a miertre valalszolni, pedig nincs baj a kinezetukkel.

Elnezegetem oket, ahogy csinaljak, de nem erzek semmit belul, se kivul.


Pl. ulok a metron, velem szembe egy csaj nagyon szep volt, a szaja leginkabb, majd amikor neztem, belenezett szemembe es korbenyalta az ajkait, kozben meg hunyoritott kicsit, majd mosolygott, de en csak lestem. :|


masik.

vonaton ulok. felszallt valahol egy csaj, jon...leul oda kicsit odebb mar akkor is nezett, majd mielott szallt le, kepes volt felemelni a segget es fel szemmel kinezett szek hattamlaja mogul, egyenesen a szemembe, mert nemtom miert.


akkor olyan is volt, hogy ulok egy parkban, a padon, 2 bebi odaulnek mellem, egyik egyik, masik masik oldalamra, es "rajtam" keresztul beszelgettek, arrol hogy ki hogy szakitott a pasijaval miert, en persze egy mukkot nem szoltam :|


de meg sorolhatnam...egyszeruen semmifele erosebb szivverest nem erzek ilyen helyzetekben. Fog ez valtozni? :S

22 vagyok, es meg sehol nem tartok...(vicceskedoknek elmondanam hogy a pasik, nem erdekelnek)


2011. ápr. 18. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
pedig a a legtöbb ember ezt csinálja :S
2011. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
aszex?
2011. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy inkább te szeretnél 'vadászni', teperni?

...

2011. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Talán az a baj,hogy túl könnyű prédák ezek a lányok,nem te hódítod meg őket,nincs miért küzdeni.Ha jön egy lány,aki tetszik majd,de nem küld rögtön egyértelmű jeleket és kicsit dolgozni kell érte-szerintem ő lesz a befutó.
2011. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

le kéne állni a recskázással ember.

hagyj ki 2 hetet, és sztem egy legyet is röptében elkapnál :P

a csajokról meg ne is beszéljünk :P

csak próbáld meg....bejön :D

2011. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hat kiprobalhatom vegulis:D akkor ma este alaposan kiverem es utana meg nem. lehet h ez utan mindenkit szepnek latok majd. vagy akarkit elkapok.

(igaz jobban orulnek, ha ma este engem kapna el valami csaj es alaposan leszopna:))

2011. ápr. 23. 18:58
 17/17 anonim ***** válasza:
az utolso válaszod alapján nem vagy buz.i,am tényleg ne verd egy darabig,és a lot is kívánni fogod egy ido után :D
2011. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!