Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek úgy is csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek úgy is csak a külső számít, hogyan nézzek ki, hogy jó pasinak mondjatok?

Figyelt kérdés
Írjátok le részletesen, hogy milyen egy olyan pasi akire buknak a nők, akinek ez miatt soha nincsenek gondjai a csajozásban.
2011. máj. 30. 20:37
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

22:02

Pont így nézek ki:D

Igazából nincs is velem semmi gond, akiket megkérdeztem azt mondták, hogy hülye vagyok hogy nem tartom magam jó pasinak, pedig a lányok észre sem vesznek, nekem még senki nem mondta, hogy tetszenék neki, senki nem ábrándozott rólam, ahogy szokták a lányok, hogy hmm de jó pasi, ő kell nekem, hát én valahogy senkinek nem szúrtam szemet soha sehol, nem értem, pedig rengeteg lány van mindenhol.

2011. máj. 30. 22:48
 12/34 anonim ***** válasza:
Én lányként vagyok ugyanígy.
2011. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 B.angel ***** válasza:

TE! sose fogsz egy normális lánynak se tetszeni, az általánosító felfogásod miatt!

Nem csak a külső számít, ha így lenne, akkor csak és kizárólag a médiában szépnek beállított embereknek lenne párjuk.

Nekem volt már mindenféle kinézetű pasim. Most olyan van, akiről sose gondoltam volna, hogy összejönnék vele. És mégis, nem találok nála helyesebbet, mert baromira szerelmes vagyok belé. Furcsa, mi? Hogy vannak olyan lányok is, akik nem csak azt nézik, hogy mennyi pénzed van és hogy nézel ki? Most nagyon csalódott lehetsz. :)

2011. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ne higgy az álszent lányoknak, tényleg mindegyiknek csak a külső és a pénz számít! Viszont az ízlések különbözőek, így ha nem vagy nagyon ronda, találhatsz olyat, akinek tetszel.
2011. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 B.angel ***** válasza:
Ne higyj az álszent lányoknak??? Normális vagy ember? Mivan, nem feküdt le veled minden lány, aki az utadba került, te szerencsétlen? Hát, ha ez a baj, menj és b**ssz meg pár k**vát, ha ez a bajod csak. ;) De ne általánosíts már légy szíves!!!!
2011. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Valahogy azért kinézel,de csóró vagy.

Klasszikus eset,ezt nem szeretik a ribancok..

2011. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, mi a gond.

Amikor a férfiak azt mondják, hogy csak a jóképű pasikra hajtanak a nők, akkor rendszerint ilyesmire gondolnak: [link]

vagy

[link]


Miközben a nők azt mondják, hogy bizonyos szintig számít a külső, de a nők véleményem szerint arra gondolnak, hogy ne ilyen legyen:

[link]


vagy


[link]



Miközben ugyanezt gondolom, amikor a nő megítélése kerül sorra, összejönnétek valakivel, aki nem olyan vékony, hanem van rajta egy pár kiló?


A nők úgy vélik, nagy mell, de amúgy vékony test kell a pasiknak, de amúgy szép arc:

[link]


vagy


[link]



miközben látatlanba így gondolják, ha valakin van egy pici fölösleg, akkor máris így néz ki:


[link]


pedig (sokszor) ilyesmi alkatra lehet számítani: [link]


És amikor meg meri valaki említeni, hogy valaki 175 cm mellé 85 kiló, akkor megint ilyesmire gondolnak:

[link]


Miközben nagyon elképzelhető, hogy csak a testalkatuk erősebb: [link]

Ilyen alakú lányok sosem fognak így kinézni:

[link]

2011. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

A jól kinéző srácok hamarabb találnak barátnőt, de ha amúgy síkhülyék, akkor gyorsan vége is lesz a kapcsolatnak...

A belső és a külső is fontos.

2011. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:02


TE HÜLYE VAGY!

A MÉRETES BANKSZÁMLA SZÁMIT EGYEDÜL CSAK!!!

2011. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:33

RINGYHÓ

2011. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!