Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek úgy is csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek úgy is csak a külső számít, hogyan nézzek ki, hogy jó pasinak mondjatok?

Figyelt kérdés
Írjátok le részletesen, hogy milyen egy olyan pasi akire buknak a nők, akinek ez miatt soha nincsenek gondjai a csajozásban.
2011. máj. 30. 20:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51


,,A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:02


TE HÜLYE VAGY!

A MÉRETES BANKSZÁMLA SZÁMIT EGYEDÜL CSAK!!!"


Szia!


Először is én írtam azt a választ, amiben Te végül lehülyéztél.....ahhoz képest, hogy nem tudsz rólam semmit, marha jól esett.

Másodszor a számít az hosszú í, így aztán javaslok egy helyesírási szótár beszerzését.

Nem tudom, hogy mi bajod volt a válaszommal, de az alapján amit ,,reagáltál" gondolom egy lány helyetted valami gazdagabb srácot választott. Innen lehet az ellenszenved a válaszommal kapcsolatban és nem tudod elfogadni, hogy van akinek nem a pénz számít...hát remélem, hogy egyszer megérted, hogy van ilyen.


További szép napot és bocsánat az offolásért! :)


21/l

2011. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
15:57 Attól még lehetett jóképű. Egy ronda pasival te se jöttél volna össze, ahogy egy nő se.
2011. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

19:11

Már nem is! Egyszer összejöttem egy csúnya pasival, mert azt hittem, hogy rendes, intelligens, megbízható, ráadásul fantasztikus volt a kisugárzása, úgyhogy megszerettem. és kimutatta a foga fehérjét. Sőt, később beleszerettem, nem is akárhogy. Kiderült, hogy akaratos, utálatos, uralkodó, rosszindulatú alak. Életemben nem törtem még úgy össze. Néha a belső értékek sem azok, amiknek látszanak. A mostani párom tetszik, viszont őt először azért nem akartam, mert sokan mondták rá, hogy komolytalan, bunkó, érzéketlen. Aztán pont az ellenkezője derült ki: aranyos, kedves, rendes és imád engem.

Szóval nem csak a pasiknak nehéz kiigazodni a nőkön.... :D

2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Legyen szep orrod, kiraly hajad, szep arcod, szep szád, szep fogad, jo tested, legyel igényes, öltözködj jol:) puszi
2016. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!