Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek úgy is csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek úgy is csak a külső számít, hogyan nézzek ki, hogy jó pasinak mondjatok?

Figyelt kérdés
Írjátok le részletesen, hogy milyen egy olyan pasi akire buknak a nők, akinek ez miatt soha nincsenek gondjai a csajozásban.
2011. máj. 30. 20:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Igen! Fontos a méretes bankszámla!
2011. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

ma 10:22


Pontosan így van, ahogy illusztráltad! Végre valaki jól jellemzi a helyzetet. :)

2011. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 B.angel ***** válasza:
R*ngyó? Én? :) Drága... csak szeretnéd, hogy az legyek. ;) Mert a hozzád hasonló s*ggfejek, csak olyanokat kapnak meg. ;) Puszipá. :)
2011. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Szóval 2 méteresnek kell lennem, és ehhez 90-100 kiló izom kb. Utána arcplasztika, és bukni fognak rám a nők, ez kb. 50 millió forint elérni, de szeretlek titeket lányok, annyira kedvesek tudtok lenni:s
2011. máj. 31. 14:01
 25/34 B.angel ***** válasza:
Annyira szánalmas vagy! Normálisnak kell lenned. (nem vagy az, ezen változtass!)Elég, ha egy kicsit adsz a külsődre és már meg is oldódik a probléma. Tegyél így és akkor nem lesznek ilyen gondjaid. Súlyos önbizalomhiányod van, vagy kamuzol itt össze-vissza. Mindkettőt orvosolni kéne!
2011. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Sztem fiúkat kérdezz erről, a tapasztalataik alapján, mert a lányok úgyis letagadják, h a külső számít nekik, és nem adnak normális választ - ahogy a fenti példák is mutatják.
2011. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

B angel szerintem te vagy itt a hazug.

Normális vagyok, de mi az már, hogy 180cm és 62 kiló vagyok és ez senkinek nem jó?Azért ez durva, erre legyen önbizalmam?Magamnak megfelelek, másokért nem akarok edzeni.

2011. máj. 31. 15:00
 28/34 anonim ***** válasza:

Én megértelek, elkeserítő lehet, de tényleg nem biztos, hogy a magassággal, a kilókkal, meg a pénzzel van a baj. Nem akarom itt magam sztárolni, de midig is eléggé bejöttem a pasik többségének, nem tartom magam egy világszépének, de rengeteg férfi közül válogathattam. Voltak köztük szegények, gazdagok, alacsonyabbak, magasabbak, izmosabbak, kevésbé izmosak és nem a legmagasabb, legizmosabb, leggazdagabbat választottam. A párom nem sokkal magasabb 170 cm-nél (én is annyi vagyok), nem kifejezetten sportos és nem is gazdag.

De az is igaz, hogy rengeteget vártunk egymásra, már majdnem feladtuk, hogy valakivel boldogok lehetünk.

2011. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
15:07 De te lány vagy. Nekünk fiúknak a belső is számít.
2011. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

ma 15:46

Te mit olvastál? Pont most írom, hogy nem a gazdagot, nem a magasat, nem az izmosat választottam, pedig választhattam volna olyat is.

Nekem is számítanak a belső értékek, éppen azért nem jöttek be soha az olyanok, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak.

2011. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!