Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi történik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi történik? Terhes vagyok? :O ÉRTELMES VÁLASZT KÉREK. Köszi.

Figyelt kérdés

Lefekdüdtem a barátommal 3-4 hete és azota nem jött meg és már 2 hete csuszik a menszeszem ez most mit jelent??

De viccen kivül a barátnömnek is csuszik már 2 hete mert tudom hogy ugyanakkorvan és nekisejöttmeg.:S Ez normális??


2011. jún. 14. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes válaszokat -.-...

Nem akarunk gyereket még!:(

Igen elfejtettünk védekezni de semmi se volt mert épp arrol volt szo h mikor élveztünk el utoljára és megikántuk egymást ijen 5 perc volt kb nem hinném hogy bármi lenne REMÉLEM.:S El se élvezett a barátom mert nem ittunk az tuti tehát semmi se történhet nem??

Ezaz bakker barátnömnek sefiuja se semmi!Hát picit rondácska.:S Nem feküdt le senkivel az bizti de neki is csuszik ezért csodálkozom!!!Nem azért de reménykedem hogy nem várok gyereket egyenlöre!:S

2011. jún. 15. 00:11
 12/76 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy ez volt-e az első, na meg persze hogy használtatok-e óvszert.

Mert a szüzesség elvesztése után sok lánynak csúszik a mensije.

2011. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet elfelejteni védekezni?Áruld már el..


És a barátod csak akkor tud elélvezni ha iszik?!Nem igazán értem,hogy függ össze ez a kettő.


Két hét nagyon sok..de nem is értem,hogy lehetsz ilyen h*lye..ha már nem védekeztetek és ezzel tisztában is vagy,mert erre azért csak emlékszel,akkor már 3 nap késés után is szaladtam volna egy tesztért.


Ügyes kislány,okos kislány.

2011. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon nagy hiba volt.:( De nem elfelejtettük de télleng csak 5 perc utána esett le hogy mit csináltunk és kész el se élvezett háátazelött volt egy de ott volt védekezés,megjött a menszeszem az után ugyebár de két hét beleférhet?:SMert én meg a párom ezen törjük magunkat
2011. jún. 15. 00:17
 15/76 napietus ***** válasza:
100%
készítsd fel anyádat, hogy lesz egy nagyobb kiadás. hogy lehet a védekezést elfelejteni??? vagy ha ilyen rövid az agyad, miért nem szedsz gyógyszert? bár azt meg elfelejtenéd bevenni. egyébként meg vegyél tesztet, mert egyikünk sem látó.
2011. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:
Neem nem akkor tud elélvezni!Csak 5 perc az kevés nem??nem is élvezett el akkor gyerek hogyan??
2011. jún. 15. 00:19
 17/76 napietus ***** válasza:
előváladék szó ismerős? nem mindig veszi észre, hogy távozott. a menzeszed meg késik, ezek a tények.
2011. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
Gondolom holnap veszek eggyet gyorsan megnézem
2011. jún. 15. 00:22
 19/76 anonim ***** válasza:

Előváladékról hallottál már kislány? Igaz,hogy nagyon kicsi az esélye,de volt már aki ettől esett teherbe. Főleg hogy így most számolgatom hogy jöhet ez ki...4 hete voltál együtt a barátoddal,2 hete kellett volna megjönnie.Az azt jelenti hogy a ciklusod vége előtti 14. napban lehettél kb...Feltéve hogy durván havonta jön meg.Hát az éppen a legtermékenyebb időszakod.


Imádkozz csak,hogy nem lettél terhes,amiatt az 5 perc miatt.


Holnap meg vegyél tesztet!

2011. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
Nem ez most komoj ne r*Ibancozz meg h*lyézz mert tudom hogy az vagyok de elélvezés nélkül télleng lehet??
2011. jún. 15. 00:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!