Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi történik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi történik? Terhes vagyok? :O ÉRTELMES VÁLASZT KÉREK. Köszi.

Figyelt kérdés

Lefekdüdtem a barátommal 3-4 hete és azota nem jött meg és már 2 hete csuszik a menszeszem ez most mit jelent??

De viccen kivül a barátnömnek is csuszik már 2 hete mert tudom hogy ugyanakkorvan és nekisejöttmeg.:S Ez normális??


2011. jún. 14. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ribancozott és senki nem hülyézett le.És igen,ez komoly,hogy becsúszhat a baba akkor is,ha nem élvezett beléd.
2011. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?Csak úgy a kíváncsiság kedvéért.
2011. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
Veszek veszek!Nagyon köszi a választ fontos ez nekem és igen imádkozok!Várjál most én is számolok...kerek 30 napja volt erre igy mit tudsz mondani?:S
2011. jún. 15. 00:26
 24/76 anonim ***** válasza:

tényleg lehet, bár nagyon-nagyon kicsi az esélye.

Mint ahogy annak is, h a menstruáció ilyen sok ideig késik.

2011. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 napietus ***** válasza:

hányszor kell még leírni??? elsőre is mindenki értette a kérdést, aki eddig válaszolt. LEHETSZ TERHES, igen.


ha már úgyis a patikában jársz a teszt miatt, vegyél óvszert is. és tanulj meg helyesen írni az anyanyelveden. ezek mind könnyebbé fogják tenni az életedet.


anyukádnak meg gratulálok a neveléséhez, gondolom vagy vagy 14...

2011. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt nem akarom megmondani hogyan lehet levelezni mert akkor irj nekem egyet és talán ugy elmondom okÉ??
2011. jún. 15. 00:27
 27/76 anonim ***** válasza:

figyi , sztem elöször nyugodj meg. ne képelödj! hnap menj el és vegyél egy tesztet. amugy sajnos elöváladéktól is lehet baba. a másik h tudom h szerelem , meg love is in the air... meg minden de te vagy a lány, neked kell okosnak lenni ( a pasiknak a faruk vezet, ebböl is látszik ) és ha véletlenül terhes leszel nem neki HANEM NEKED kell végig csinálnod. ö meg lehet h röhög azt ot hagy. söt ezt még 30évesen is figyelni kell. légy te az okosabb!


19l

2011. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 napietus ***** válasza:
30 napja voltatok együtt, és 14 napja kellett volna megjöjjön, tehát a várható menstruáció előtt 16 nappal volt az aktus. hátja. peteérés.
2011. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:
Csaknemlesz baba mert akk barátnöm meg hol marad le?:S
2011. jún. 15. 00:28
 30/76 anonim ***** válasza:
Ha kerek 30 napja és 14 napja kellett hogy megjöjjön nagyjából,akkor az még mindig 16 nap. Az új ciklus kezdete előtti 14.-15.nap a legtermékenyebb. Amibe a +-2 nap bőven belefér attól függően hogy mennyire rendszeres,napra pontos,mennyi ideig tart nálad a menstruáció.Tehát még mindig ugyanott tartunk amit az előbb leírtam.
2011. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!