Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi történik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi történik? Terhes vagyok? :O ÉRTELMES VÁLASZT KÉREK. Köszi.

Figyelt kérdés

Lefekdüdtem a barátommal 3-4 hete és azota nem jött meg és már 2 hete csuszik a menszeszem ez most mit jelent??

De viccen kivül a barátnömnek is csuszik már 2 hete mert tudom hogy ugyanakkorvan és nekisejöttmeg.:S Ez normális??


2011. jún. 14. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

Végigolvastam ezt a 7 oldal hozzászólást és végigbotránkoztam az egészet. Hogy lehetsz ilyen felelőtlen, kedves kérdező?! Én is 14 éves lány vagyok, de nekem meg sem fordul a fejemben a szex. Nem is lenne kivel, hisz még barátom se volt, de egy darabig nem is lesz, ráérek.. Bár én kb. 17-18 évesen szeretném elveszteni a szüzességem, már tisztában vagyok vele, hogy a védekezés nagyon fontos!


És az ilyenek miatt hordják el mindennek a 13-14 éveseket, mint te! Az ilyenek miatt általánosítanak, miközben van jó pár kivétel is. Hova fajult a világ, Istenem...

2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:

Lehet, h én a "70-80" években élek, de még is több eszem van . Amugy meg a 90es években születtem...


Miujság van veled? Remélem nincs baj.

2011. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy még ma választ kapunk, tekintve, hogy a reggeli első vizelet már ugrott feltehetően, mielőtt elindult volna megvenni a tesztet. :)
2011. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 B.angel ***** válasza:
Nem tudom, hogy érted. De akkor sincs már kaparás... Én csupán erre értettem! :)
2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Na mi ujság van? 2 napja azt írtad h majd írsz a fejleményekről...
2011. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem válaszoltam eddig!!!Nagyon hosszú,másnap nem tudtam elmenni venni tesztet.Táborokba küldtek ott se tudtam de megjött a menszeszem megnyugodtam nem voltam terhes de anyuék rájöttek hogy már ijen gondom volt és ugyebár eltiltottak mindentők körülbelül.Köszi az infókat mostmár vigyázok és mindent tudok!Még egyszer köszi!
2011. jún. 30. 00:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!