Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi történik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi történik? Terhes vagyok? :O ÉRTELMES VÁLASZT KÉREK. Köszi.

Figyelt kérdés

Lefekdüdtem a barátommal 3-4 hete és azota nem jött meg és már 2 hete csuszik a menszeszem ez most mit jelent??

De viccen kivül a barátnömnek is csuszik már 2 hete mert tudom hogy ugyanakkorvan és nekisejöttmeg.:S Ez normális??


2011. jún. 14. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te komolyan mondom, hogy minimum enyhe fokon értelmi fogyatékos vagy.
2011. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 WhiteLabel ***** válasza:
100%

Barátnőd a stressz miatt, te a gyerek miatt, peteérésed volt, tudod mit jelent egyáltalán? olyankor a legnagyobb esélye a teherbe esésnek, fasza lesz 14évesen kihordani egy gyereket.

Anyádnak meg szeretnék gratulálni drága gyermeke felneveléséhez!

UI: Nem vagy te egy kicsit nemzetiségű?

2011. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:
Rájöttem de ha ismernél nem ezt hinnéd rólam az biztos.Lehet hogy rossz dolgot tettem sőt biztos de csak reménykedek hogy nincs semmise!És ettöl ne vegyétek el a kedvemet mert téll a gimi mulik rajta.:S
2011. jún. 15. 01:00
 54/76 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogyértsem?
2011. jún. 15. 01:01
 55/76 anonim ***** válasza:
100%
Hát a giminél sokkal nagyobb dolgok múlnak ezen csak te képtelen vagy ezt felfogni a csöppnyi agyaddal.
2011. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Ezt úgy értsd hogy pirított magyar.
2011. jún. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
100%
Félsz b.meg? Féljél is! Itt a legfőbb ideje, hogy valaki jól helyrerakjon, mert kezdesz most már kib.szott idegesítő lenni, amiért ennyire síkhülye vagy! Mielőtt védekezés nélkül kúrtál, nem féltél? Hogy hogy nem? Ha pedig annyira nagy lánynak tartod magad, hogy 14 évesen dugasd magad, akkor most is legyél kemény és nézz szembe a következményekkel. Nem most kell sírni mint a fürdős k.rva, hanem előtte kellett volna gondolkodni. 18 éves korom óta élek nemi életet és bér mindig védekeztem, mégis tisztában voltam vele, hogy akár teherbe is eshetek, mert csak az nem lesz biztosan terhes, aki szűz marad. Ha becsúszott volna a terhesség akkor biztos nem a jónépet bosszantottam volna, hogy jaj úristen, ugye nem vagyok terhes, nyugtassatok már meg! Én is voltam úgy, hogy attól féltem, terhes vagyok, de nem netes fórumokon vergődtem, hanem elmentem és vettem egy rohadt terhességi tesztet. Kicsit szállj már magadba!
2011. jún. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
100%

WhiteLabel válasza:


Ezt úgy értsd hogy pirított magyar.



Hagyd, úgyse érti, ez azt se fogja fel, amiről fél órája pofázunk neki, csak azt képes szajkózni, hogy fél, meg nyugtassuk meg.

2011. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
73%

szia, én irtam itt az elöbb.. még arrébb:D


Figyi, többiek azt próbálják mondani, igaz kicsit nem ide illö stítlusban, hogy még éretlen vagy a szexhez és sok dolgot nem látsz be. Ami igy van. De sajnos itt a szüleid is meg a média is hibás. Amugy lehet h most jó meg vagány dolog de rájössz majd ha a pasiddal szakitotok ( mert fogtok.bár nem kívánom) akkor meg lehet h nem marad szép emlék.


nos a "peteérés" amit emlegettek az az, ... szal ha van benned sperma ( ugye ami most van ) az termékenyül meg-abból lesz a gyerek. De nem minden sperma képes megtermékenyíteni.


kisebségnél meg arra céloztak, hogy nem vagy e roma származásu. ( hozzá kell tegyem kedves többiek, hogy sajnos már az mindegy, hogy milyen nemzetiségü a lány ill. fiú már sokan 12évesen kefélik egymást.köszönjük globalizáció.)


Én azt tanácsolom neked, hogy itt most szidják a fejed ami sajnos jogos is, de ne rágd magad. elmondom mi lesz: veszel egy tesztet , és ha negativ MINDIG OVSZERT HUZTOK ÉS GYOGYSZERT IRTATSZ FEL!-biztonságosabb.


ha pozitiv, akkor gáz van. elöször anyukádnak kell mondani, h "hát mutter gáz van". ö elvisz nögyogyászhoz, persze már a párod készitsd h szar van a szusiban... és ha az orvos is azt mondja hát igen kisasszony gratulálok akkor kezdhetsz sírni. ekkor jön az abortusz. azért mondtam anyukádat mert nem vagy 18 és gondolom nincs 50ezer forintod... 1 neki kell aláirni 2 ö fizet. ez egy napos beavatkozás , reggel bemész délután jössz ki. Nem tudom pontosan mit csinálnak azt hiszem kivakarják az emberböl az embriót. ( vagy mit ) .csak egy még a ciki h meddö lehetsz töle, azaz h többet nem lehet gyereked.



ezért mondtam h igen hülyeséget csináltatok. Amugy nem beszaratás képpen irtam , de van min gondolkodni. és olyan rossz h a fiataloknak ez akkora buli.


19l

2011. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:

gondolom nincs 50ezer forintod..


Rosszul tudod, mert nem egészen 30 ezer ft az ab.

2011. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!