Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz irányba változtam?

Figyelt kérdés

Hát régen kb.3-4 hónappal ezelött a cuccaim közt a pólók és a nadrágok szinte csak 1 színűek voltak és a hajam sem volt zselézve,noname kínai cipők,kicsit el voltam hízva...azóta fogytam 5 kilót,új divatos pólók,gatyák,1 csőgatya,supra,converse cipő,converse,nike pulcsi...Szerintetek jó vagy rossz irányba változtam?

14/f


2011. júl. 19. 10:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Még így is kicsit daginak érzem magam,úgy hogy ha bárki az ölembe ülne nem törne szét a combcsontom...
2011. júl. 19. 11:29
 12/28 anonim ***** válasza:
Na tessék már is írt egy 13 éves L hogy igen ^^. Amíg jól érzed magad addig nincs gond.
2011. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%
partiszar lettél. Maradtál volna szürke....... azzal is jobban jársz mint a 2346630. partiarc címmel.....
2011. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
10%

öcsém , jó irányba változtál .


én is ilyesmikbe utazok.

2011. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

de most inkább hordja ezeket mint a kínai szarokat ;) nem értem egyeseknek mért baj ha vki divatos -.-

irigykedünk irigykedünk ?

2011. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A pasim száz éves szakadt cuccait hordja, mert nem áll úgy anyagilag, hogy vehesse ezeket... Én így is szeretem és férfias. Ha megjelenne csőgatyában, kivágnám az ablakon. Annál b.uzisabb semmi nincs...

Különben pár ruhától nem leszel jobb. Sportolj, az szerintem sokkal nagyobb plusz pont.

20L

2011. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Beálltál a sorba, olyan lettél, mint a korodbeli srácok 75%-a, elvesztetted az egyéniségedet. Ha ez neked jó, hát hajrá, bár én nem tartom jónak az efféle változást. Na mindegy, magánügy.

13/L

2011. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Meh nem kell túldramatizálni. Ha te így érzed magad jól illetve másképp nem akkor te igazából úgy is mindig ilyen voltál, csak nem látszott. Szóval igazából semmit se változtál csak önmagad vagy. Hát ha ez azt jelenti hogy beolvadtál a tömegbe na bumm, nem ennyin múlik hogy egyéni vagy vagy sem.


Mert akkor ezzel az erővel mindenki akinek öltönyben kell munkába mennie mert olyan helyen van, egy kalap. Mind egymás klónjai csak más a nevük. Szóval úgyse fogsz mindenkinek bejönni ha beledöglesz se csak neked legyen jó azt annyi.

2011. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%
13 éves lány,sztem hajnalba menj aludni.ne itt powerkedjél mert le fightollak
2011. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy lesz valaki, aki beszól.:D Fogadjunk, ha mondjuk 10 évvel idősebb lennék, senkinek se lenne egyetlen rossz szava sem, sőt még istenítenétek is a véleményem miatt. Na mindegy, ez a GYK közösség, én már hozzászokam.
2011. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!