Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz irányba változtam?

Figyelt kérdés

Hát régen kb.3-4 hónappal ezelött a cuccaim közt a pólók és a nadrágok szinte csak 1 színűek voltak és a hajam sem volt zselézve,noname kínai cipők,kicsit el voltam hízva...azóta fogytam 5 kilót,új divatos pólók,gatyák,1 csőgatya,supra,converse cipő,converse,nike pulcsi...Szerintetek jó vagy rossz irányba változtam?

14/f


2011. júl. 19. 10:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Mind1 h ti mit mondtok,a változás sokat segített,ja és van már csajom hehe,szval lehet irigykedni meg beszólni
2011. júl. 22. 20:41
 22/28 anonim ***** válasza:

Én aztán nem irigykedek, mert...

1. ...lány vagyok.

2. ...tudod kinek kéne egy olyan csaj, aki csak a külsőségekre megy (márpedig erről van szó, feltéve ha eddig is ismerted az illetőt).

2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Cool!!
2011. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

kérdező: ezt azért nem kéne ;)

nem megsérteni akarlak,de komolyan,de azért még te beszélsz hogy lehet irigykedni,mikor nem mi vagyunk elhízva és nem nekünk van olyan csajunk/barátunk aki csak külsőségekre megy .....

2011. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
jah és annyit hozzáteszek hogy ha annyira mindegy hogy mit mondunk,minek tetted fel a kérdést?
2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
kérdezö,te kövér malac,ásd el magad,biztos oylan csunya kövér a csajod mint te.
2011. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát függetlenül a kérdező személyiségétől. Most legyen még inkább bunkó meg minden fiatalon. Plusz most itt dumál, de ha meg úgy áll hozzá hogy oh dagadt vagyok jobb ha elbújok akkor később is megmarad ez a viselkedés azt ebből lesznek az olyanok mint nézi magát a tükörben 20 kiló ÁÁÁÁÁhh HOGY LEHETEK ILYEN KÖVÉR. Szóval nice.
2011. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Minden kornak megvan a mai divatja, amit mindenki követ. Most elkezdett érdekelni téged is a divat, ez a fiatal kor sajátossága a legtöbb embernél :) 10-20 év, és kinövöd :) Viszont hidd el, nem attól leszel valaki, hogy "van csajod".
2011. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!