Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12/13 évesen korai pasizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12/13 évesen korai pasizni?

Figyelt kérdés

Szerintetek korai pasizni ebben a korban? Ti hány évesen pasiztatok?

Kérlek normális válaszokat!

Köszi!


2011. aug. 2. 17:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Csókolózni nem akarok, de egy olyan tanulásos, mozis barát az normális? Vagy még ahhoz is túl fiatal vagyok?


Dehogy vagy ahhoz fiatal!! A barátsághoz nem, csak a pasizáshoz!

21/L

2011. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát valóban korai. Nem értem, hogy most miért ez a menő. Ráértek még. Élvezzétek, hogy gyerekek lehettek. Persze lehet fiú barátod akivel jóban vagy és moziztok meg fagyiztok, de ennyi és nem több.
2011. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

első 17.26-os. my little póni? uristen-.- ezt most te sem gondolod komolyan? azért egy 12/13 éves lány ennyire nem dedós! ezekkel a játékokkal a reklámokban is csak olyan 9 éves és annál fiatalabb kislányok játszanak! ha tehetnéd még csörgőt is adnál a 12-13 évesek kezébe??:/


amugy kedves kérdező, igen picit korai. 14 éves vagyok és még nem pasizok. ráérek még arra:) ahogy te is:) de ha te már érettnek gondolod ehhez magad, akkor úgy gondolom ebben mi nem gátolhatunk meg:)

14/L

2011. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
EZ a kérdés remélem csak vicc... korai ilyen fiatalon pasizni... én elmúltam 18 éves mikor belecsaptam a lecsóba...és egyáltalán nem volt késő a dolog...
2011. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%

12-13 évesen én filmsztárokba voltam szerelmes,meg a barátnőimmel lógtam,a pasizás meg se fordult a fejemben.Azóta eltelt pár év,és elkezdtek érdekelni a fiúk,olyan 14 évesen,de még nem volt semmilyen kapcsolatom se(én nem akartam,vagyis akartam,de nem azzal aki velem akart:D)

Ráérsz még 2-3 év múlva,addig meg még legyél "gyerek",amennyire csak lehet:)

17/L

2011. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 2. 17:39
 17/29 anonim ***** válasza:
28%

barátsághoz nem vagy fiatal, sőt. keress olyan barátot akivel 10 év múlva is ugyan olyan jóba leszel :)

pasihoz fiatal vagy (nem is értem a mai 13 évesek többségét...). ne törődj mások véleményével :)

2011. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, mit takar a "pasizás". Nekem az első barátom 11 évesen volt, szerelmesek voltunk, jártunk is. Moziztunk, tanultunk, fagyiztunk, sőt, kövezzetek meg, de még csókolóztunk is :) Világ életemben korán érő típus voltam (9 évesen jött meg), és ezt éreztem normálisnak. Ennél több nem is kell. Szerintem nagyon szépek az ilyen gyerekszerelmek, ha a csókolózáson kívül a testiséget nem vonjuk bele, semmi probléma nincs velük. Nem kell ledegradálni a kiskamaszokat, már nem kisgyerekek, hogy babázzanak. 16 évesen vesztettel el a szüzességem azzal a fiúval, akivel mai napig együtt vagyok. Tudni kell helyén kezelni a dolgokat.

20/L

2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem korai =)

Csak a jegyek ne romoljanak xD

2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
33%
Az, de még 16 évesen is.
2011. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!