Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12/13 évesen korai pasizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12/13 évesen korai pasizni?

Figyelt kérdés

Szerintetek korai pasizni ebben a korban? Ti hány évesen pasiztatok?

Kérlek normális válaszokat!

Köszi!


2011. aug. 2. 17:22
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
27%
ennyi idősen én még csak legoztam,nem randizgattam..szerintem 12/13 évesen ez eléggé csak megvetendő
2011. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igencsak későn érő, aki ilyenkor nem érdeklődik a másik nem iránt. Ilyenkor dúlnak csak igazán a hormonok, ez az első szerelmek időszaka. Nem kisgyerekekről beszélünk, hanem kamaszokról. Ha valakivel együtt járnak (szerelemből, és a csóknál nem menve tovább), azzal semmi gond nincs, sőt, normális. Ezt úgy mondom, hogy közben nagyon konzervatív felfogású vagyok, de be kell látni, hogy már nem 4 évesek. Ilyenkor kezdődnek az első szerelmek és csalódások. Nem kell siettetni a felnőtté válást (pl. pettinggel, szexszel, sőt, az büntetendő is), de nem is kell gátat szabni neki.
2011. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Érdeklődni érdeklődöm, van is egy fiú aki tetszik...
2011. aug. 4. 08:37
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy érdeklődsz, ne aggódj :) Élvezd ki, mert az ilyen gyermekszerelmek nagyon szépek. Ha esetleg összejönnétek, akkor viszont nem kell semmit siettetni. Egy csókolózás még bőven elég, nem kell a többi testiség.
2011. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már elkezd érdekelni a másik nem. Életkori határ nincs arra h mikor tartod magad lelkileg készen. De fontos h az első "szárnypróbálgatások" semmilyen kellemetlen nyomot ne hagyjanak benned. A szex az más téma. A szűzeséged ne akard akk elveszíteni, amikor tudod h nem állsz készen rá. Ne kapkod el. Legyen az első mély érzésekkel felelőséggel teli. A fiukkal való barátsághoz sztem talán készen állsz a szexualitás fiatalon pedig veszélyeket is rejthet. De tudod h mikor állsz készen. :) Remélem segítetten.
2011. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Dr. Watson válasza:
0%
Nem tudom mikortól lehet pasizni,Én is az vagyok.Nem,nem korai,a mai világban így normális,de ne legyen köztetek ha már megvan a pasi öhm-öhm
2011. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
49%
Miért lenne korai?:) Mindent elkell kezdeni egyszer! Persze nem a szexre gondolok! Egy kis puszi, esetleg csók, kézenfogás..:) 14 évesen volt az első barátom.. 2 évig jártunk, azóta sem bántam meg ;)
2011. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
45%
Igen, szerintem is korai még, de azért nem hiszem, hogy My little pony-t kéne nézned. xD
2011. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nem korai,általában ilyen idősen kezdenek a "gyerekek" érdeklődni a másik nem iránt. Teljesen normális. Van aki ilyen idős korban elég érett egy kapcsolathoz. Ritka, de van. Az, meg hogy egyesek azt mondják, hogy 12-13-14 éveseknek babázni, meg legózni kéne... Feltélelezem ennyi idősen ők is a barbibabáikkal játszottak. Ugyan már. Ugyan azt csinálták, amit egy 12-13-14 éves csinálni szokott. Azért ahhoz már idősek.

Meg azt a gondolkodásmódot, hogy a kamaszoknak a tanuláson kívül nincs más dolga, egyszerűen fel nem tudom fogni. Annyira szeretik egyesek megalázni őket, csak mert mernek érezni.

2018. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!