Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok válaszát várom, ezt még TALÁN ŐK SEM ÉRTIK. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, elég rég jóba vagyunk, de én pár hónapja szeretem. Legjobb barátjának tart. Ő azt mondja nem tetszek neki stb... Egyszer azt mondta szeret, aztán hirtelen "meggondolta magát". Ha meg kérdem tőle miért nem akar járni velem, azt mondja: "mert nem akarlak elveszíteni". Ha ezt valaki érti próbálja már elmagyarázni hogy most mivan...és ne olyan válaszokat mondjatok hogy hagyd a 'csába, mert tudom hogy azt kéne. DE HA SZERETEM?? Szóval a lényeg: mit tudnék csinálni hogy "megszerezzem"? (Volt már köztünk olyan is, ami több volt mint barátság.)
2011. aug. 6. 15:44
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
az a nagy helyzet, hogy szeret,de ha együtt járnátok fáélne hogy így pedig barátként elveszítene..... csak egy kis logika kell......
2011. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyképű. van okom ebben biztosnak lenni. na szóval: igen, szerintem elég gátlásos...
2011. aug. 6. 16:21
 23/34 A kérdező kommentje:
16:19 ezt vágom, de én el akarom érni, hogy több is legyen...
2011. aug. 6. 16:21
 24/34 anonim ***** válasza:
Mert szószerint mondta hogy lefeküdne veled?o.O És meg is történt?XD Jajaj nem ismered te a nőket:) bocsi a lányokat, mert az más:D Érezd úgy, ha azt hiszed. Én is voltam szoros baráti kapcsolatban és te most magabiztos vagy, de mégis baráti ultimátumot kaptál:) Ezt érted öcsi? Én igen;)
2011. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
én is értem, de nyugodj le XD
2011. aug. 6. 16:30
 26/34 anonim ***** válasza:
Mert szerinted én nem vagyok nyugodt?:) Még röhögök is rajtad sorry. Nyugodtan éld bele magad, majd mikor végleg rájösz semmi esélye akkor mond mégegyszer ezt amit most mondasz:) Nekem nem kell bemagyaráznod. Mit tudsz? mégis miért nem járz vele, ha tudod? Ennyi kisöcsi. Csak erősködsz hogy nincs igazam, de te magad is tudod hogy BARÁT vagy!:D
2011. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
:D:D:D ne magyarázd már meg pls:D akik ismernek senki sem ezt a baromságot mondja amit most te:D
2011. aug. 6. 16:36
 28/34 anonim ***** válasza:
Akkor mit kérdezel okoska? LOL. Hát lehet nem ilyeneket mondanak, de én ezt mondom és majd lásd meg a végét, hogy nem lesz semmi, oké? De ha te tudod akkor fel sem tetted volna ezt a kérdéstXD Röhej vagy. Járatod magad itt. Ha tudod akkor nem itt lennél öcsisajt:)
2011. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele,ne emleges fel ezt a témát,hanem egy adott pillanatban csókold meg.Vagy visszacsókol és őrült jó lesz,vagy nem.Egy próbát megér
2011. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem is hasonló tervem volt. utolsó előtti: JÓLVAN NE VEREKEDJÉL MÁR B+
2011. aug. 6. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!