Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok válaszát várom, ezt még TALÁN ŐK SEM ÉRTIK. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, elég rég jóba vagyunk, de én pár hónapja szeretem. Legjobb barátjának tart. Ő azt mondja nem tetszek neki stb... Egyszer azt mondta szeret, aztán hirtelen "meggondolta magát". Ha meg kérdem tőle miért nem akar járni velem, azt mondja: "mert nem akarlak elveszíteni". Ha ezt valaki érti próbálja már elmagyarázni hogy most mivan...és ne olyan válaszokat mondjatok hogy hagyd a 'csába, mert tudom hogy azt kéne. DE HA SZERETEM?? Szóval a lényeg: mit tudnék csinálni hogy "megszerezzem"? (Volt már köztünk olyan is, ami több volt mint barátság.)
2011. aug. 6. 15:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban! Más esélyed nincs.
2011. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle semmi. Barátként néz rád, nem potenciális pasijelöltként. Előbb fog járni egy olyannal akit most még nem is ismer, mint veled. Ha meg próbálod meggyőzni, hogy de akkor is járjatok, akkor garantáltan elveszíted.

Amúgy nem rossz a barátság sem, idővel lehet belőle szerelem. De mondjuk a felfogásod ezt így nem teszi lehetővé.

2011. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
A barát zónából akkor nincs kiút, ha csak egyik fél akar többet, de másik nem. Amikor mindkét barát benne van akkor ott nincs az a fal és így nincs gond. Itt a barát zóna a te szerelmednek a vége.
2011. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
ebben a "dugni sem fogtok" dologban nem lennék olyan biztos már nem azért mondom xD Nem akar többet dologról: Haverom azt mondta azért nem akar velem járni mert ez így neki teljesen megfelel. semmi gondja nincs a csajnak majdnem szó szerint ki van nyalva a segge. volt egy időszak mikor ez a szeretem dolog NAGYON NAGYON leült, neki barátja volt, én meg szartam rá és tényleg csak mint egy baráttal beszéltem vele. szóval mikor érezte hogy már nincs kinyalva a segge, hirtelen kellettem neki, de nagyon. aztán bennem újra előtörtek az érzések, szakított a barátjával, minden oké volt stb... Aztán erre 2 nap múlva megint összejöttek és hogy ő nem is mondott soha nekem ilyet hogy szeret. most kajak a csaj kihasznál, élvezi hogy itt vagyok neki és bármit megteszek érte, vagy egyszerűen tényleg szeret és neki így a jó? VAGY MOST MIVANMÁ?XD bocs, de én már ebbe kezdek beleőrülni:D AKÁRKI AKÁRMIT MOND: MÉG 1 PRÓBÁT MEGTESZEK. SOHA NEM ADOM FEL. és majd kiderül: MOST VAGY SOHA. ennyi. az értelmes válaszokat köszönöm, az olyanokat meg hogy "ebből nem lehet kikerülni" stb, leszarom. ezek baromságok...attól mert nektek nem ment, nem biztos hogy úgy van. na kívánjatok sok sikert, meglesz.:)
2011. aug. 6. 16:04
 15/34 napietus ***** válasza:

egy próbát tleg megér akkor. de többet nem :)


viszont arról, hogy azt mondta, szeret: mondtam már én is úgy, hogy ABBAN A PILLANATBAN valóban úgy éreztem. akkor igaz volt. de másnap már nem lett volna igaz.

2011. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
nem tudom felfogni. érdekes, de megpróbálom elhinni XD
2011. aug. 6. 16:09
 17/34 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ Te magad is írtad egy hozzászólásodban:"Ő is akarna többet, csak fél hogy elveszítene barátként is ha szakítanánk."

Én is éreztem már így, de rájöttem, h ha vonzódunk egymáshoz, akkor egy próbát mindenképpen megér. És meg is ért. :) Meg szerintem ne így álljon hozzá már az elején, h mi lenne, ha szakítanátok, hiszen még össze sem jöttetek. Szakítások után valóban ritka, ha barátság marad, de előfordul, nekem volt egy 3 éves kapcsolatom, egyszerűen csak elmúltak az érzelmek, nem veszekedéssel, hanem békével váltunk el. Persze 3 év után nem lettünk egyből barátok, volt pár hónap amíg nem is beszéltünk, majd felkerestük egymást és a legjobb barátom lett. Azóta nekem is volt már komolyabb kapcsolatom, neki meg még van is :)

A lényeg, hogy ha tényleg így vonzódtok egymáshoz, próbáld neki elmagyarázni, hogy ne azon törje a fejét, h mi lesz szakítás után, főleg így, h te szereted, többet szeretnél, és ezzel a hozzáállással könnyebben elveszítheti a barátságodat..Nem lehet könnyű úgy barátkozni valakivel, hogy közben többet akarsz.

2011. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Gátlásos? Folytatom tovább ha nem, akkor ha igen. Egy pschó:agydoktor nyugi csak kb. 4 éve tanulom a pszichót, de nem foglalkozok a szakmámba"" nincs szakmám ez hobbiból megmaradt tudás.....segítek......
2011. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én meg biztosan tudom, hogy dugni nem fogsz vele;) Ismerem az észjárásukat:D Álmodban igen, de valóságban nem! Ne legyél ennyire nagyképű, hogy megtudod dugni:) akkor már megdughattad volna!!! Nem fogsz vele dugni nyugi:) Ez fix.
2011. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
amúgy most olyan helyzetbe van a pasijával és nélküle se jó
2011. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!