Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátomra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátomra? Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem régen összeismertettem, összehoztam egy fiú barátomat egy lány ismerősömmel. Remekül sikerült a kerítés, viszont most a fiú barátomnak alig jut rám ideje, nem igazán foglalkozik velem. Ez érthető, és tök aranyos, szép pár lettek a lánnyal, de zavar hogy én már le vagyok ejtve. Lelkiismeret furdalásom van amiért úgymond féltékeny vagyok. Áááá. Mit csináljak? Hogyan küzdjem le ezt az érzést? Ja és én lány vagyok, nem vagyok szerelmes belé. Ez tuti.
2011. aug. 11. 21:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak az elejét meg a végét olvastam el a hozzászólásodnak, úgy hogy csak ezekre reagálok.

Használok ékezetet. Azt olyan billentyűzettel írtam amin nincs ékezetes betű, te barom.

Majd ha én találok magamnak valakit?:D Van barátom, élettársam. Csak hogy mi nem vagyunk összenőve. És nem az a bajom hogy nem velem lóg állandóan, hanem hogy amikor sikerül pár szót váltanunk, akkor nincs már semmi érdemleges téma amiről tudnék vele beszélni. Ja és nem verem semmimet hogy összehoztam őket, itt nem ezen van a hangsúly, csak mellékesként megjegyeztem. Komolyan ennyire nehéz a felfogásod, vagy csak tetteted? Mondjuk annyira nem is érdekel, úgy látom veled nincs miről beszélnem:D Vagy direkt játszod a hülyét hogy felidegesíts (ami nem fog sikerülni), vagy valóban az vagy. Mindkét eset azt eredményezi hogy lezártuk az eszmecserét. További jó észosztást. Ha lehet egy másik kérdésnél verd magad hogy mennyire okos vagy. Vagy egyél szilvás buktát, mert azt az első hozzászóló szereti.

2011. aug. 13. 17:00
 12/12 A kérdező kommentje:
Na kis kiegészítés mert végig olvastam. Olvasd már el az egész kérdést amit írtam!!!! "Hogyan küzdjem le ezt az érzést?" Tehát nem akarom hogy egy picit is zavarjon vagy rosszul essen!!! Ez lett volna a fő problémám, nem értem mit kellett itt pampognod hogy verem magam, meg hogy milyen önző vagyok, hogy nem örülök a boldogságának. Hogy ne örülnék! Csak amíg a csajszi megosztja velem a boldogsága történetét, addig aki a barátom tuképpen az meg nem. Na. Ennyi. Caput. Téma lezárva.
2011. aug. 13. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!