Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm, mindig van valami ami miatt nem jönnek össze velem, ilyen okok pl. :van pasim, másba vagyok szerelmes, nem vagy az esetem, legyünk csak barátok, nem jössz be, stb. Tehát olyan még nem volt, hogy valaki is akart volna járni velem, semmi érdeklődést nem mutat egy lány sem felém.21f vagyok és még nem volt semmi kapcsolatom és szűz vagyok, és félek, hogy ez így is marad, hiszen eddig sem volt semmi.
2011. aug. 13. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tényleg? 4 évig jártam egy sráccal, aki nem volt egy adonisz, viszont a jelleme miatt ez nem számított! És ő szakított, így válaszod egy kalapminimalackakát se ér! Utálom ezeket az általánosításokat!!!!! És ezúton kérném Magyarország azon férfi lakosságát, aki ennyire sekélyes szánalom, hogy kicsit... de tényleg kicsit gondolkozzon már el! MINDEN EMBER KÜLÖNBÖZŐ! Nem a nők és a férfiak különbözőek hanem az emberek!


Kedves kérdező:

Hidd el nem maradsz egyedül örökre. Csak ne hazudj a lánynak sose, és ne sírj neki szex után, hogy neked ez volt az első (már megtörtént velem) akkor rendben lesz :) amúgy meg ki kell mozdulj :) járj kocsmázni a haverokkal, szúrj ki egy lányt és hívd meg 1 (nem több) kólára vagy amit kér. Nem egy nagy összeg, de sejthetőek a szándékaid.

Sok sikert!

2011. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy azt írod különbözőek a nők midnegyik ugyan úgy reagál rám.Meg te is írod, hogy attól még ha nálad egy szűz pasi sírt szex után attól még nem mind olyan, köztük én sem, ütöd a saját szavaid az a cink.Mellesleg nem lehettél valami jó ha sírt szex után:D:D
2011. aug. 13. 21:49
 13/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, lehet h különbözőek a nők, de rám is mindegyik ugyanúgy reagál. Mind csak a barátom akar lenni, mert csúnya vagyok. Azt tom, h a gyikon egy lánynak se a külső számít, csak kár, h a való életben nem lehet ilyen lánnyal találkozni.
2011. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Vááá megőrülök tőletek. Rám is reagáltak már rosszul mikor tetszett valaki pedig nem vagyok csúnya. Nem üti semmi a szavam elhiheted. És igen számított, hogy bőgő masina volt. Szex után meg nem azért sírt, hogy olyan szar voltam, hanem mert nem mondta el hogy szűz és "ne hagyj el ne hagyj el", meg után még 2 napig sírt hogy elfogom hagyni. Szakítottam vele, mert erre nekem semmi szükségem.

És sajnálom, ha így viselkedik veled sok lány, de hidd el mi lányok is megkapjuk.

Sorolom:

- Egy fiú mikor 15 éves voltam, megdobtam hógolyóval és megroppantotta az állkapcsom.

- Másik fiú mikor ugyanennyi idős voltam, lefogott és elkezdett fogdosni, miközben a haverjai körben álltak és röhögtek.

- Barátnőm apja amint serdülni kezdtem, túl barátságos lett ha érted mire célzok

SOROLHATNÁM!

Hidd el a lányoknak is kijut sz@r tapasztalat. Szerintem jó tanácsot adtam, és nagyon köszönöm, hogy így szóltál hozzám. Remélem ezek után megtalálod azt, aki leáll veled. Ha már minden nő egyforma, biztos mindegy ki lesz az nem?

2011. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

És amúgy akivel jártam 4 évig, tényleg nem volt egy nagy szám. Összeérő szemöldök, csont sovány, éppen akkora magas mint én, műtéti sebek, furcsa köldök. Mégis adtam neki esélyt, mert tudtam, hogy nagyon nagyon jó a humora és sose unatkoztam mellette. 20 éves vagyok, kaptam hideget, és meleget.

Az összes barátnőm bomba nő és nekem is elkeserítő volt, hogy hozzájuk szórakozó helyen sorban állnak a pasik, én meg egyedül vagyok. Ha nem csak az elérhetetlen bombázókhoz mennétek oda, hanem az átlagos lányokhoz is, akkor talán nem kapnátok koptatást.

És mielőtt az lenne a téma, hogy biztos csúnya kövér vagyok, leírom adataim:

165/60, kék szem, világosbarna haj, pattanástalan arc, normál orr és száj, mikor még nem volt pasim, derékig érő haj. A fiúknak meg (ha már általánosítgatás) csak az számít, mennyire jó a csöcse, vékony, és kihívó egy csaj. Több idő meg nem szánok rátok.

Sziasztok

2011. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Rám is reagáltak már rosszul mikor tetszett valaki pedig nem vagyok csúnya."

Na, ránk meg mindig mindenki rosszul reagál, aki tetszik, mert csúnyák vagyunk, ennyi.

Az általánosításokról meg annyit, h nem minden férfit a nagy csöcs érdekel, nőből viszont soha senki nem áll le egy csúnya férfival, hacsak nem a pénze miatt.

2011. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És a lányok megroppantották ezért az állkapcsod?
2011. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem, de annál sokkal fájdalmasabb tudni, h soha nem fogok kelleni senkinek.
2011. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nézel ki, de könyörgök ne általánosítsatok! Nekem esik rosszul, pedig nem ingem, és nem kellene magamra vegyem. Megmondom őszintén nekem 14 éves korom után szinte mindig volt valaki pár hónap szünetekkel, de sosem a pénze miatt :( sőt sokszor én fizettem, és ritkán hívattam meg magam. Viszont sok pasi nagyon nagyon szemét tud lenni, így ezért írtam, hogy az emberek között vannak szemetek, illetve nem szemetek. Nem a nők a szemetek, a pasik közül meg néhány.


De ha ennyire undorító szerintetek a nők lelke, ennyire poshadvány, akkor ajánlom a pasikat mint alternatíva. Ők biztos jobban megfelelnek.


Megjegyzem, lehet a nők érzik, hogy ennyire lenézitek őket, ezért nem kezdenek veletek. Ha eleve olyan előítélettel mész oda egy nőhöz, hogy ez egy szemét kurv@ úgyis csak a pénzem kell neki, akkor remélem nem keserítitek meg egy nő életét sem...

2011. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam h minden nőnek a pénz számít, azt se h undorító a nők lelke. Csak annyit, amit most is fenntartok, h a nőket v külsővel, v pénzzel lehet megfogni (és megtartani is), semmi mással. Ezek közül már emberfüggő, h melyik számít.

Egyébként tényleg jobb lenne b_zinak lenni, ők legalább külsőtől függetlenül találnak párt. De ez nem rajtunk múlik.

2011. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!